מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

אורבן נדל"ן

"אורבן נותנת מענה גם לצרכים ייחודיים בנוף האדריכלי. אנחנו מהבודדים שמבצעים חיזוק גם בבניינים בני 6-7 קומות, נתח שפחות מתייחסים אליו. רוב הפרויקטים להריסה ובנייה נעשים במתחמים גדולים, שם עתיד הענף.

דוד זהבי
בעלים ומנכ"ל משותף

יאיר סגל
בעלים ומנכ"ל משותף

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 7
  • בביצוע 16
  • בתהליך 16
  • סה"כ פרוייקטים 39

מדורג בערים
ארצי, ת"א, ר"ג, הרצליה

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
*8565

"התקשורת עם הדיירים היא המפתח להצלחת הפרויקט"

"התקשורת עם הדיירים היא המפתח להצלחת הפרויקט", כך אומר דוד זהבי,
מנכ"ל-משותף בחברת אורבן נדל"ן ויו"ר יזמי התמ"א באזור השרון. ”אנחנו מנהלים עם
הדיירים את התקשורת לכל אורך התהליך. אורבן נדל"ן פיתחה, אימצה ומיישמת את
הקונספט ’כל הדרך עד הבית, והרבה מעבר‘. קונספט זה מלווה אותה מיום הקמתה ומבטיח ללקוחותיה ליווי אישי צמוד, ומתן פתרונות מקיפים לאורך כל תהליך ההתקשרות, החל משלב החתימה על החוזה, דרך תהליך הבנייה, ולא פחות חשוב – גם לאחר מסירת המפתח. ”יש לנו מחלקת שימור דיירים הכוללת תקשורת צמודה ואישית, ערבי דיירים, מפגשים ועוד. אנו יודעים שאם מעדכנים מראש דייר שנמצא לעיתים בפרויקטים מורכבים וממושכים כמו תמ"א-38 , על הבאות – הוא יגיב אחרת. התמיכה והמעטפת שאנו מעניקים לדיירים עוזרת לכולנו לצלוח את הפרויקטים בדרך הטובה ביותר. הליווי האישי הזה נובע מתפיסת העולם שלנו, שאנו אלה שאחראים לחוויית המגורים של הלקוחות שלנו – האלמנט המשפיע ביותר על איכות החיים שלהם".

חברת אורבן נדל"ן עוסקת בתחום ההתחדשות העירונית, בייזום פרויקטים (מגורים ומשרדים) וכן בארגון קבוצות רכישה. היא בעלת ניסיון עשיר של יותר מ-20 שנה בתחום הנדל"ן. החברה נמצאת בבעלות יאיר סגל ודוד זהבי, ונחשבת למובילה בישראל בהיקף פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית מסוג תמ"א-38 לכל תיקוניה. לחברה כ-70 פרויקטים, כאשר לא כולם במסגרת תמ"א 38 , ב-12 ערים באזורי ביקוש (בהם תל-אביב, רמת-גן, גבעתיים, כפר-סבא, רעננה, הרצליה, רמת השרון ובת-ים), שחלקם כבר מאוכלסים, או בשלב בנייה מתקדמת. באורבן פועלים לפי שיטת ONE STOP SHOP.
”אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו את אנשי-המקצוע הטובים והמנוסים ביותר בתחומם,
שזמינים להתייעצות שוטפת IN HOUSE, ביניהם  אדריכלים, מעצבים, מהנדסים, יועצים כלכליים ועוד. בדרך ייחודית זו, הדיירים מקבלים מענה מהיר ומקצועי לכל שאלה ובקשה. בנוסף, האינטגרציה בין המומחים מבטיחה תקשורת מיטבית בין כל הגורמים וברמת הביצוע, מה שמביא לשפה עיצובית ותכנונית אחידה".

בבחירת חברה יזמית, מה חשוב לוודא?
• דוד זהבי: ”חשוב מאוד לעשות שיעורי-בית. על הנציגות ועל העורך-דין לאסוף מידע על חברות בעלות ידע וניסיון מוכח ליכולת
ביצוע פרויקטים. מומלץ לצמצם את הרשימה למספר חברות, שאיתן תיפגש הנציגות לקיום משא-ומתן על ביצוע הפרויקט, התנאים של בעלי הדירות ועוד. השוק רווי היום בחברות בתחום, ויש לבחון כל חברה על-פי ותק, ניסיון, המלצות של דיירים מרוצים. כמו כן, מומלץ לגשת ולראות פרויקטים שהסתיימו.

• ”ברמה הפרקטית, כדאי לבדוק מה החברה היזמית מציעה לפי כל סוג פרויקט תמ"א-38-1 או תמ"א-38-2 . בתמ"א-38/1 , למשל, יש לבדוק אם היא מחדשת את חזיתות הבניין כולל חיפוי חדש על-פי החלטת הרשויות (אבן, סיליקט או כל חיפוי אחר), מחזקת את המבנה ודואגת להתאמתו לתוכנית תמ"א-38 , הכוללת עמידה ברעידות-אדמה בהתאם לתקנים 413, 2143.

• ”כן צריך לבדוק את החברה היזמית מחדשת ומרחיבה את לובי הבניין, מחפה ומחדשת את חדר המדרגות והלובים הקומתיים, מחליפה ומשדרגת את מערכות האינסטלציה והחשמל, מהחללים הציבוריים ועד הכניסה לדירות; מחליפה חלונות ותריסים, משפצת את חדר הביטחון בבניין, מתקינה מעלית חדשה, מוסיפה ממ"דים ומרפסות-שמש, בהתאם להחלטת הרשויות; והכול בסטנדרט הגבוה ביותר, וכדומה".

זהבי מציין, כי ”מעבר לפרויקטים מאוכלסים רבים, וצוות מקצועי הזמין לדיירים, חברת אורבן מספקת מענה גם לצרכים ייחודיים בנוף האדריכלי המקומי. ”אנחנו בין החברות הבודדות שאנשיה מבצעים חיזוק גם בבניינים בני 6-7 קומות, שהם נתח שוק שאליו פחות." מתייחסים בתמ"א-38 עם זאת, לדברי זהבי, בתקופה האחרונה,
פרויקטים רבים הולכים לכיוון של בניית מתחמים גדולים של הריסה ובנייה, והוא סבור, ששם גם עתיד הענף. ”עיקר הפרויקטים שלנו באורבן הם בתל- אביב, ואנחנו מתמקדים שם בתכנון ובביצוע של מתחמים גדולים, כמו מתחם בבלי שבו ייבנו 300 יחידות-דיור. יש משהו מאוד נכון בבניית מתחמים גדולים, כיוון שאלה מאפשרים ליצור פיתוח סביבתי עשיר. כחברה יזמית, אנו מטפלים במסגרת הריסה ובנייה במתחמים, גם בתשתיות ציבוריות ונותנים לרשויות ולדיירי המתחמים פתרון סביבתי מלא. זאת, מתכנון של גני-ילדים ועד גינות ציבוריות. הכול כדי לבנות סביבת חיים נעימה שיוצרת חוויית מגורים איכותית".

פרוייקטים של החברה

יהודה מכבי 45, תל אביב

קיציס 4, תל אביב