מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ

"אנו מעדיפים לעבוד על מתחם גדול, כי כך הבנייה מקיפה יותר, הגישה לרכבים ולמכונות נוחה יותר, השטח מרווח יותר להתארגנות, לביצוע ולציוד, התכנון אופטימלי לכל האזור, וגם התמורות לדיירים משופרות. אמנם יש אתגרים בגיבוש בעלי הדירות הרבים, ונדרש הליך שונה מבחינה תכנונית, אך לכך יש לנו מחלקה לטיפול בהם. כיום, רוב הדיירים כבר מגובשים, כי יש יותר מודעות והתחום גדל. אנו פועלים בתחום התמ"א 38- מ 2009- , ואם פעם לא ידעו מה זה, היום כולם מכירים את התחום"

מרט יודלביץ
מנכ״ל

עופר אנגל
סמנכ"ל פיתוח עסקי

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 7
  • בביצוע 7
  • בתהליך 11
  • סה"כ פרוייקטים 25

מדורג בערים
ארצי, רמת גן, גבעתיים, הוד השרון

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6077557

הוליסטי: מייזום וקידום תוכנית - מתאר, דרך תכנון מפורט, ועד לביצוע

חברת יזמות הנדל"ן, אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ, היא חלק מקבוצת השקעות בינלאומית שנוסדה על-ידי יעקב אנגל, יזם נדל"ן בעל מוניטין בינלאומי. אנגלאינווסט התחדשות עירונית, מתמחה בפרויקטים של תמ"א- 38 ופינוי-בינוי. החברה מספקת מכלול
שירותים מלא הנדרש לביצוע הפרויקטים בהתאמה אישית ותחת קורת-גג אחת. החברה מתכננת, מממנת ומבצעת באיכות הגבוהה ביותר, תוך חוסן כלכלי ואיתנות פיננסית, לצד ניסיון וותק של 35 שנה, ופרויקטים רבים שבוצעו בארץ ובחו"ל. החברה פועלת במתחמים גדולים הכוללים מספר מגרשים, שבהם נדרשת הגשת תב"ע חדשה לשינוי הבינוי מכוח זכויות בנייה קיימות, תמ"א 38- ופינוי-בינוי, לצד פרויקטים של בניין בודד. הטיפול בפרויקטים נעשה החל משלב הייזום וקידום תוכנית-המתאר, דרך שלב התכנון המפורט,
ועד לשלב הביצוע.

האם תעדיפו לעבוד על מתחמים מאשר על בניין בודד?                                            עופר אנגל, סמנכ"ל הפיתוח העסקי בחברת אנגלאינווסט: ”תמיד נעדיף לעבוד
על פרויקט של מתחם, איך איננו פוסלים פרויקטים של בניינים בודדים. במתחם
גדול, הבנייה מקיפה יותר והגישה לרכבים ולמכונות נוחה יותר. השטח מרווח יותר
מבחינת התארגנות, סוג הביצוע בפועל, והציוד שאפשר להכניס למגרשים גדולים.
התכנון אופטימלי לכל האזור וגם התמורות לדיירים רחבות יותר. ”אמנם יש אתגרים בגיבוש ראשוני של בעלי הדירות, ככל שיש יותר בעלי דירות זה יותר מסובך ונדרש הליך שונה מבחינה תכנונית, וזה מאתגר, אך יש לנו מחלקה שמטפלת בהם, וכן גורמים שותפים, כגון מנהלי אזור, שאנחנו ממנים לפרויקטים. כיום, מרבית בעלי הדירות כבר מגובשים ברוב הבניינים, כי יש יותר מודעות וכל התחום גדל. אנחנו פועלים בתחום התמ"א-38 משנת 2009 , ואם פעם לא ידעו מה זה, היום כולם מכירים את התחום".

אתם פונים גם לתחום הפינוי-בינוי?
”כן. התחלנו לעבוד על כך בחצי שנה האחרונה. בחרנו להיכנס לתחום כי אנחנו מאמינים שהפרויקטים הללו יהיו היום יותר מהירים לביצוע מאשר בעבר. זאת, בעקבות שינוי המדיניות של קידום מהיר יותר של מתחמים, כמו לדוגמה בקריית אליהו בראשון לציון. זה התאפשר גם בשל ’חוק הוד"לים‘, ועידוד מערכתי, שהוביל להאצת הבנייה למגורים בשל החוסר בדירות. בפרויקטים של פינוי-בינוי, הכלכליות גדולה יותר, אנו מייצרים כ- 200 דירות בכל פרויקט, לעומת כ 30- דירות בפרויקטים של תמ"א 38".

מה היתרונות הנוספים של פינוי-בינוי על פני תמ"א-38?
”פינוי-בינוי מספק פתרון מערכתי אזורי. בפרויקט כזה בוחנים את עומסי התנועה,
דרכי הגישה, מוסדות ציבוריים, כגון: גני ילדים, בתי-ספר, וכד‘, ומספקים פתרונות
בכל תחום עבור כל האזור, כך שכל הדיירים מרוויחים מכך. בנוסף, ישנה הנוחות
לדיירים שמקבלים ללא עלות פתרונות לדיור חלופי עד לתום הבנייה, ואינם צריכים
לשהות בדירה במהלך העבודות, ולספוג רעשים, לכלוך, הפסקות חשמל ומים בעת
הקמת הפרויקט.

”מלבד זאת, הם מקבלים דירה חדשה וגדולה יותר במקום הדירה הישנה, וחניה מסודרת ורשומה בטאבו. יתרון נוסף הוא, שהפרויקטים של פינוי-בינוי נבנים לגובה, לרוב יותר מ-12 קומות, ואז הדיירים מקבלים את כל יתרונות הבנייה לגובה מבחינת ניצול שטח יעיל יותר, בעידן של צפיפות עירונית מאסיבית - נוף, עלייה משמעותית בשווי הנכס, ודימוי גבוה יותר של הבניין, ובכך משיכה של אוכלוסייה סוציו-אקונומית גבוהה יותר לאזור".

איזה יתרונות מספק לכם הגב הכלכלי הרחב?
”אנחנו יכולים להקים עשרות פרויקטים במקביל, לרתום את ההון העצמי תוך ויתור על קרנות וגופים חיצוניים, מה שקורה הרבה בפרויקטים. סיימנו 10 פרויקטים, בלי שאף אחד נפל, וכל הדיירים קיבלו את הדירות שלהם במועד. יש לנו ניסיון רב וותק של 35 שנה בביצוע, וכן את יעקב אנגל, בעל-השליטה, ששמו הולך לפניו, שמלווה אותנו בכול".

בין הפרויקטים הבולטים של החברה:

קרינצי 102-104 , רמת-גן – הפרויקט בביצוע. נמצא בלב רמת-גן. פרויקט תמ"א- 38/2 , שבו הורסים את הבניינים הקיימים ובונים בנייני מגורים חדשים איכותיים ויוקרתיים בני 10 קומות. יכלול 38 יח"ד  (קרינצי 104 ), ו-47 יח"ד (קרינצי 102).
תלפיות 13 , רמת-גן – הפרויקט אוכלס. נמצא בלב שכונת הגפן האיכותית ברמת-גן, קרוב למתחם הבורסה ובמרחק הליכה מפארק הירקון. זהו פרויקט תמ"א-38/2 שבו הורסים את הבניין הקיים, ובונים בניין מגורים חדש איכותי ויוקרתי בן 10 קומות. כולל 37 יח"ד.
ברודצקי 31 , תל-אביב – הפרויקט מאוכלס. נמצא ברחוב רידינג פינת ברודצקי, בשכונת רמת-אביב הירוקה המבוקשת. כחלק מפרויקט תמ"א-38, בוצע חיזוק הבניין נגד רעידות-אדמה, תוספות בנייה לדירות הקיימות (ממ"ד, מרפסת), הוספת חניון תת-קרקעי ומעלית, חידוש המעטפת (כל החזיתות), החלפת התשתיות המשותפות ועוד. תוספת קומה טיפוסית וחדרי יציאה לגג. 6 יח"ד חדשות .
הרב שאולי, אשדוד – הפרויקט בתכנון. פרויקט פינוי-בינוי הכולל הריסת 160 יח"ד קיימות, במבנים ברובע ה‘ באשדוד, והקמת פרויקט בן 570 יח"ד בתוספת קומת מסחר וקומות משרדים.

פרוייקטים של החברה

רחוב שאולי אשדוד

קריניצי 102-104 רמת גן

ברודצקי 31 תל אביב