מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

בית חסון

"האחריות למוצר היא בראש מעייננו, לכן ניתן את הכי טוב שיש. אנחנו יודעים לבנות וגם להתייחס לדיירים ולהקל עליהם בתקופת הבנייה, זה היתרון שלנו והתוצאה מורגשת בשטח. בתמ"א חיזוק אנו משיגים אותם מחירים של דירות חדשות באזור, כי הבניין נראה חדש. עוד יתרון שלנו: שהכול נמצא תחת קורת-גג אחת ואנו תמיד זמינים. כחברה משפחתית היחס ללקוחות אישי וחם. אמי ואני בוחרות את המפרטים ומשתדלות לשדרג כל פריט לחדיש וליפה ביותר ולתת את המוצר הטוב ביותר"

שלומי חסון
מנכ"ל משותף

ליאור חסון
מנכ"ל משותף

דנה חסון
מנהלת שיווק ומכירות

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 1
  • בביצוע 3
  • בתהליך 4
  • סה"כ פרוייקטים 8

מדורג בערים
הוד השרון

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
09-7434111

"בונים בתים שאנחנו בעצמנו היינו רוצים לגור בהם"

בית חסון יזמות ובנייה, פועלת שש שנים במסגרת התחדשות עירונית. פרויקט
התמ"א הראשון של בית חסון היה שני בניינים ברחוב מולדת 4 בהוד-השרון, שהסתיים בהצלחה רבה. בימים אלה בונה בית חסון 15 בניינים במסגרת תמ"א-38 , ביניהם עוד שני בניינים בהוד-השרון, שני בניינים נוספים בהרצליה, שני פרויקטים ברמת-השרון; ובקריית-אונו - פרויקט של 44 דירות חדשות במסגרת תמ"א. בית חסון, מקבוצת פריזט-חסון, היא חברה העוסקת בייזום ובבניה במסגרת התחדשות עירונית באזור השרון והמרכז. החברה עוסקת בתחום חיזוק מבנים, תמ"א-1/38 ; וכן בתחום הריסה. ובנייה מחדש, תמ"א 2/38 קבוצת פריזט-חסון היא בעלת ותק של 60 שנה בתחום הבנייה. לאורך כל שנות פעילותה בנתה הקבוצה אלפי יחידות-דיור במרכז הארץ ובשרון, כשהיא שומרת על מובילות ומקפידה על בנייה איכותית בחומרים הטובים ביותר שיש, ובטכניקות הבנייה החדישות והעדכניות ביותר. בתחום התמ"א פריזט מתמקדת באזור השרון, כי החברה ממוקמת בהוד-השרון ומוכרת בה מאוד: "בנינו חצי מהוד-השרון", מצהיר שלומי חסון, מנכ"ל-משותף בקבוצה. קבוצת החברות היא בעלת סיווג קבלני לבנייה למגורים, הגבוה ביותר - ג‘ 5. ’בית חסון‘ היא חברה משפחתית שבעלי המניות והמנהלים בה, הם שלומי חסון ורעייתו עדנה חסון, שזכו פעמיים בפרס מצוינות ארצי בתחום הבנייה; ליאור חסון (בנו) וניר דורני. דנה חסון (הבת) היא מנהלת השיווק והמכירות של בית חסון. לדברי שלומי חסון: "היותה של בית חסון חלק מקבוצת פריזט-חסון מבטיחה לה ניסיון עתיר שנים, קהל לקוחות נאמן וחוסן כלכלי. היתרון שלנו – לאחר קרוב ל 60- שנה בבנייה, אנחנו בעלי
ניסיון רב, ואנו בונים בעצמנו את הפרויקטים שבהם אנחנו היזמים. מעולם לא הוצאנו פרויקט לקבלן בנייה, ואנחנו מסוגלים לבנות במקביל 5-6 פרויקטים במסגרת תמ"א-38 . בכל פרויקט מקימים שותפות מוגבלת, כי זה נוח מינהלית. זה לא מוריד את החברה-האם מהאחריות. 

לדיירים יש תמיד כתובת – לא חיפשנו חיים יותר קלים, אלא לתת את המוצר הטוב ביותר". האחריות על המוצר היא בראש מעייננו שלומי חסון מדגיש את המטרה העיקרית של תמ"א-38 – חיזוק הבניין נגד רעידות-אדמה, וגם אם יש דיירים שמקשים בדרישות שונות, הוא לעולם לא שוכח אותם: "יש דרישות שונות מדיירים שונים. אנחנו משתדלים להיענות, אבל מדגישים בפניהם שהמטרה העיקרית בתוכנית היא קודם כול חיזוק הבניין נגד רעידת-אדמה, ולא הטבות לדיירים. עם זאת, ברור שאנו מבינים את נושא ההשבחה, ולכן משתדלים לאזן בין הדרישות בחוק לבין הדרישות של הדיירים. חסון מוסיף עוד, כי "האחריות כלפי המוצר היא בראש מעייננו, לכן אנחנו נותנים את הכי טוב שיש; אנחנו יודעים לבנות, וגם להתייחס לדיירים ולהקל עליהם בתקופת הבנייה – זה היתרון שלנו. והתוצאה מורגשת בשטח. אנחנו משיגים בתמ"א-1/38 מחירים טובים לדירות שהוספנו, כמו לדירות חדשות באזור. אין הבדל במחירים, כי הבניין נראה חדש, ולא רואים שעבר תמ"א". לדברי דנה חסון, מנהלת השיווק והמכירות, "היתרון שלנו טמון גם בעובדה שהכול נמצא תחת קורת-גג אחת, כולל השיווק, ואנחנו זמינים ונגישים כל הזמן. החברה היא משפחתית, והיחס ללקוחות הוא אישי וחם. אמי ואני בוחרות את המפרטים הטכניים בכל פרויקט, ומשתדלות לשדרג כל פריט. לדוגמה, אם מדובר בריצוף, נציע את החדיש והיפה ביותר, וכן הלאה. אנחנו בונים בתים שאנחנו בעצמנו היינו רוצים לגור בהם!" כך חסון.

פרוייקטים של החברה

ההגנה 45-51 הרצליה

האורנים 11,9 הוד השרון

יגאל אלון 31 הרצליה