מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

דייברגון מימון התחדשות עירונית

מני בן מאור
עו״ד, מנכ"ל

דייברגון מסכמת שבע שנות פעילות מניבה בתחום ההתחדשות העירונית. קבוצת דייברגון היא שם דבר במימון עשרות פרויקטים של תמ"א 38

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
*5499

מובילים בהשקעות נדל"ן ריאליות לטווח קצר

"משקיע שחושב מעט מחוץ לקופסה יוכל למצוא באמצעות דייברגון מימון התחדשות עירונית, אלטרנטיבת השקעה נדל"נית קצרת מועד, שתעניק לו תשואה משמעותית לעומת האלטרנטיבה הקלאסית של רכישת דירה"

קבוצת דייברגון הינה בעלת מוניטין בתחום ההתחדשות העירונית ושם דבר במימון פרויקטים של תמ"א 38. המוניטין הגבוה של הקבוצה נרכש בזכות הבדיקה הקפדנית שעוברים היזמים ובחירת המיזמים האיכותיים והרווחיים, לצד מומחיות וניסיון עשיר במגוון תחומים רלוונטיים. כ-100 מיליון ש"ח – זהו הסכום שהשקיעה קבוצת דייברגון מאז הקמתה בשנת 2010 במיזמי תמ"א 38 באזורי ביקוש בערים מרכזיות. צפי הגיוס לשנה
הקרובה יעמוד על כ-400 מיליון ש"ח. בשבע שנות עשייה אינטנסיבית מימנה דייברגון כ-20 פרויקטים של יזמים מובילים בתחום ההתחדשות העירונית מתוכם 14 פרויקטים יוקרתיים הגיעו לסיומם בהצלחה והמשקיעים נהנים מהקרן והתשואה. ”את תמ"א 38 אנחנו רואים כפרויקט לאומי, לא רק בהיבט של חיזוק מבנים נגד נזקי רעידות אדמה, אלא גם בהיבט הביטחוני של מיגון בתים והוספת חדרי ממ"ד נגד ירי טילים תלולי מסלול", מסביר עו"ד מני בן מאור, מנכ"ל קבוצת דייברגון.

מדוע הפכה ההשקעה במיזמי התחדשות עירונית לאפיק אטרקטיבי במיוחד?
”משקיע שחושב מעט מחוץ לקופסה יוכל למצוא באמצעות דייברגון מימון התחדשות עירונית, אלטרנטיבת השקעה נדל"נית קצרת מועד, שתעניק לו תשואה משמעותית לעומת האלטרנטיבה הקלאסית של רכישת דירה". קרן המימון משמשת לא רק כלי שבאמצעותו המשקיעים מזרימים את ההון ליזם, אלא גם גוף אחראי לניהול נכון של כלל הפרויקט. זהו תפקידה המשמעותי של דייברגון, לאתר יזמים מנוסים ומוצלחים ופרויקטים ראויים להשקעה. ניסיונה ומומחיותה של דייברגון הם בתחום המשפטי, הכלכלי, המימוני, היזמי והביצועי. בראש ועדת ההשקעות של דייברגון עומד תמיר פורת, וחברים בה חיים כהן, יו"ר הדירקטוריון, עו"ד מני בן מאור, מנכ"ל, ישי גורפינקל, סמנכ"ל פיתוח עסקי והשמאי איל טדי הראל. בימים אלה מתוכנן תשקיף לגיוס כספים מהציבור להמשך מימון הפרויקטים והמיזמים המוצלחים.

חפץ חיים 21 פינת החיל רעננה

המעלות 3 רעננה