מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

הגלגל ייזום ובנייה

חשוב לשדרג את מרכז פ"ת כי התושבים, בעיקר ילידי העיר, רוצים להישאר סמוך למשפחה. אך באין די היצע, אין להם דירות. בתמ"א 38- ניתן לייצר היצע ולהשאיר בעיר את ותיקיה. היות שכיום חסרות קרקעות לבנייה, התחדשות עירונית מאפשרת לרכוש דירות חדשות במחירים סבירים, והעירייה מקדמת זאת. לחברה יזמת וקבלנית, יש ערך מוסף גבוה: אנו עושים הכול: מתכנון, דרך מכירות ועד לביצוע. כשהיזם הוא גם הקבלן, האחריות לפרויקט היא מהתחלה עד הסוף, בלי הקלות וויתורים"

שי איפרגן
בעלים ומנכ"ל

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 5
  • בביצוע 2
  • בתהליך 6
  • סה"כ פרוייקטים 13

מדורג בערים
פתח תקווה

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-9130070

מתמחים בפתרונות יצירתיים לבעיות שצצות
בין בעלי הדירות עצמם

חברת הגלגל ייזום ובנייה, עוסקת זה 25 שנה בתחום עבודות השלד והגמר
בתחום הבנייה. החברה בבעלות משפחת איפרגן, פנתה בשנת 2009 גם לתחום ההתחדשות העירונית, ולמעשה ”המציאה את הגלגל“ בפתח-תקווה. החברה הייתה הראשונה שהשכילה לבצע פרויקט בתחום התמ“א-38 חיזוק מבנים, בעיר. מאז, הספיקה החברה לאכלס 5 בניינים, 6 בניינים נוספים נמצאים בתהליך ההקמה, עוד 4 בעיצומה של בנייה. בסה“כ החברה אחראית כיום על 15 פרויקטים בשלבים שונים. חברת הגלגל ייזום ובנייה פועלת בעיקר בעיר פתח-תקווה, שבה פוטנציאל הפעילות בתחום ההתחדשות העירונית גדול במיוחד. בעשור האחרון נוספו לעיר כ 20- אלף דירות. כיום, העיר בשיאה
מבחינת ההתחדשות והבנייה; והשנה במיוחד, על-פי הדיווחים, העירייה תתמקד בפרויקטים של תמ“א-38 לצד פרויקטים של פינוי-בינוי. לדברי הבעלים והמנכ“ל של חברת הגלגל ייזום ובנייה, שי איפרגן, ”תנופת הבנייה בפתח-תקווה מציבה אותה כיום על המפה, כאחת הערים המתפתחות ביותר מבין ערי גוש דן. בשנה הנוכחית, אנו עתידים לראות בה תנופה בתחום ההתחדשות העירונית – פרויקטים של תמ“א-ופינוי-בינוי במיוחד באזור המרכז, בבניינים ותיקים וישנים. בפתח-תקווה יש כיום כ-20,000 מבנים אשר מיועדים לתמ“א-38 , רובם בשכונות שמצפון לרחוב ז‘בוטינסקי, ובשכונות אחדות, ליד
בית-חולים השרון ורמת-ורבר“.

איפרגן מציין, כי ”חשוב מאוד לשדרג את העיר, וכפועל יוצא מכך להגדיל את היצע הדירות בשכונות לב העיר – כך שכולם יצאו נשכרים. לאזורים אלו ישנה חשיבות דמוגרפית פנימית, שכן התושבים שם, בעיקר ילידי העיר, דור שני ושלישי, מעוניינים להישאר לגור סמוך למשפחה. אך מאחר שאין די היצע במרכז, והמחירים בפרברים המודרניים - שבהם לרוב התושבים אין שורשים בעיר - יקרים מדי, ב“לב“ נותרים ללא פתרון מתאים, ולעיתים נאלצים לעזוב. באמצעות תמ“א-38 ניתן לייצר היצע בשכונות הוותיקות במחירים נוחים יחסית, ולהשאיר בעיר את האוכלוסייה הנאמנה והוותיקה“.

מה הם היתרונות של הפרויקטים להתחדשות עירונית בפתח-תקווה?
”כיום אין כמעט קרקעות לבנייה, וכאשר ישנן קרקעות נדירות כאלו, המחירים שלהן מופקעים. לכן, הפרויקטים של התחדשות עירונית מאפשרים לרכוש דירות חדשות, במחירים סבירים. בנוסף, עיריית פתח-תקווה מקדמת את הפרויקטים הללו ודוחפת את התחום, וכחלק מהצעדים לכך היא מקילה על הביורוקרטיה, כך שהפרויקטים מתקדמים במהירות יחסית“.
כחברה יזמת שהיא גם קבלנית, מה היתרונות שאתם מספקים ללקוחות?
”לחברה יזמת שהיא גם קבלנית, יש ערך מוסף גבוה. פעמים רבות, בשל מחסור בקבלני ביצוע ייעודיים לתחום התמ“א-38, יזמים פונים בלית
ברירה לחברות קבלניות או לשיפוצניקים, שלא תמיד יש להם התמחות בתחום, דבר שמשפיע ומעכב את כל הפרויקט. אנחנו עושים הכול מבית - החל משלב התכנון, דרך המכירות ועד לביצוע. כולל אדריכל שעובד מהמשרד שלנו ואחראי לפרויקטים. ”בנוסף, בין היזם לקבלן המבצע יש פעמים רבות ניגוד-אינטרסים, כאשר הקבלן עשוי לנסות ולחסוך בעלויות הפרויקט, ולעבוד עם חומרים זולים יותר ואיכותיים פחות, או לבצע עבודות בקלות ראש. כאשר היזם הוא גם הקבלן, האחריות לפרויקט היא מהתחלה ועד הסוף, ללא הקלות וויתורים“.
מה הם היתרונות שלכם כיזמים בעלי ותק וניסיון רב-שנים בתמ“א- 38?
”בפרויקטים של התחדשות עירונית נדרשת התמחות מקצועית. המשרד שלנו הוא כיום. ייעודי לתחום ההתחדשות העירונית והתמ“א-38 מחלקות המשרד מנהלות את התחומים השונים, ואנו אחראים על כל האספקטים והרבדים של הפרויקטים. ”אנו מסייעים ללקוחות בכל נושא הערבויות, סיוע ברישום הנכס על שמם, חתימות ועוד. אנו מלווים את הדיירים עד חתימת ההסכם, ומסייעים להם גם בתחומים שאינם הנדסיים. כגון, שאלות בנושאי זמנים, מתחים שונים בין דיירים, הסכמות וכדומה. החברה שלנו מתמחה בפתרונות יצירתיים לבעיות שצצות בין בעלי הדירות עצמם, ודואגת שפרויקטים לא יתעכבו בשל עניינים פנימיים“.

פרוייקטים של החברה

בורכוב 12 פתח תקווה

סנדר חדד 9 פתח תקווה