מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

חברת ישפה

חברת ישפה התחדשות עירונית מאשדוד דורגה במקום הראשון בישראל בתחום ההתחדשות העירונית לשנת 2016 , ופועלת על-פי תפיסת הדייר במרכז העשייה

יואל גבאי
מייסד חברת ישפה התחדשות עירונית בע"מ

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 10
  • בביצוע 9
  • בתהליך 13
  • סה"כ פרוייקטים 32

מדורג בערים
ארצי, אשדוד

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
08-8539939

הדייר במרכז פרויקט ההתחדשות העירונית

בדירוג הארצי של מדד מדלן ”גלובס" להתחדשות עירונית, ינואר 2016 , דורגה
חברת ישפה התחדשות עירונית בע"מ מאשדוד, במקום הראשון. החברה בניהול יואל
גבאי, עו"ד יהונתן גבאי ודניאל שישפורטיש, מציגה תפיסה של פרויקטים ברמת איכות
ומקצועיות גבוהה, ולפני הכול, ראיית הדייר במרכז העשייה. על הזכייה במקום הראשון במדד, אומר מייסד החברה יואל גבאי: ”כחברה המדורגת מספר אחת בארץ, גודל האחריות הוא כגובה הדירוג. ישפה מחויבת להמשיך בדרך שבה החלה, בחריצות, במסירות, במקצועיות, להתמיד ולהיות טובה יותר, ולא לשכוח לעולם שעיקר העיקרים, מרכז העשייה וההצלחה טמונים בעובדה שהדייר הוא מרכז כל העשייה במחשבה ובביצוע".
כיצד הזכייה במקום הראשון השפיעה על הפרויקטים שלכם?
”קיבלנו הרבה פרגון ואהדה מצד התושבים שזכו וזוכים לבצע פרויקטים עם החברה. כמו כן, פרגון גדול מהרשויות המקומיות ומקברניטיהן. מבחינת הפרויקטים שבביצוע ושהיו בתכנון, לא הייתה השפעה. ישנן פניות ובקשות רבות מאזור גוש דן והפריפריה, לביצוע פרויקטים".
מה הציב אתכם במקום הראשון במדד גלובס ומדלן ליזמי התחדשות עירונית?
”מה שהציב אותנו במקום הראשון במדד, זה המרכיב הבסיסי של היענות לצורכי הדיירים,
שיתופם המלא בכל הנעשה בתכנון ובזמן ביצוע, ועמידה מקצועית מול דרישות סטטוטוריות
ורשויות מוסמכות והכרת כל האלמנטים המשפטיים והפיננסיים המהווים אתגר עצום בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית. מדלן ביצעו בחינה אמיתית - לכל החברות המובילות בתחום - של הנתונים, שהם פרויקטים בביצוע, פרויקטים בתכנון, פרויקטים שנמסרו עם טופסי 4, כמות הדירות שנמסרו לדיירים חדשים, ולאחר בחינה וסכימת כל הנתונים דורגנו על-ידי גלובס ומדלן במקום הראשון, במדד הראשון שבוצע בתחום ההתחדשות העירונית בארץ".
מה מאפשר לכם לעמוד בכל היעדים הללו?
”מה שמאפשר עמידה ביעדים הוא למעשה החברה - חברת ישפה, שהיא חברה משפחתית ומלוכדת. ניהול שוטף של הביצוע בשטח ברמה קפדנית, ירידה לפרטים ברמת התכנון, יצירת שיתופי-פעולה עם מוסדות פיננסיים, בחירת ספקים נכונה וצוותי עבודה ברמה הגבוהה ביותר. ה-DNA של  החברה מורכב מפתיחות, שיתופיות, ראיית האחר, הבנת הצרכים והתאמתם לשיטת העבודה. וגם יחס חם ואישי לכל דייר מבין כל אלפי הדיירים שטיפלנו בהם לאורך השנים, וגם היום. ”אנו מקפידים על היכרות אישית עם הדיירים, מעורבות, ומלווים אותם בכל תחום ותחום. יש בחברה 14 עובדים אשר אמונים על הפעילות השוטפת שלה, על כל מרכיביה, כולל מחלקת שירות דיירים".                                           על מה אחראית מחלקת שירות הדיירים?
”המחלקה פועלת 24/7 ונותנת מענה לדיירים בפרויקטים לאורך כל היום. בנוסף, יש טלפון זמין של אנשים שלנו שנמצאים באתרי הפרויקטים. בכל בעיה ושאלה שתצוץ, הם יגיעו ויספקו פתרון, בין שמדובר בביוב, חשמל, מזגן וכו‘. בכל אתר יש מבנה שבו יושב נציג מטעמנו, שאליו הדיירים יכולים לפנות בכל עת, והוא גם אחראי לכל האספקטים של הנגישות לבניין – מעברים בטוחים ומוארים לבניינים, גידור סגור סביב הבניין, בדיקת מפגעים על בסיס יומי, ועוד. הדיירים יודעים שיש להם כתובת. אם צריך, תמיד נשלח איש-מקצוע רלבנטי תוך שעות בודדות לטיפול בבעיה. ”גם החברות הקבלניות שעובדות איתנו זה עשור בפרויקטים, הפכו להיות חלק מהמשפחה שנקראת
’ישפה‘. כולם מחויבים באותה מידה להצלחת הפרויקטים ולדיירים".

האם טיפול בלתי הולם בדיירים עשוי להפיל פרויקט?
”כאשר דייר מאוכזב או פגוע, ולא מטופל כמו שצריך, זה יפגע באופן מיידי בבניה. הוא לא ירצה שתיכנס אליו הביתה, הוא לא יהיה זמין עבורך, ויעכב את הפרויקט. התקשורת והטיפול בדייר הם קטליזטור לכל פרויקט. בנוסף, הדיירים הם שגרירי המותג שלך. דייר שקיבל יחס מדהים ומוצר איכותי, יפיץ את זה הלאה. גם נראות הבניין ואיכות העבודה, משווקות את החברה".
כיצד אתם מטפלים בהתנגדות דיירים?
”הפרויקטים שלנו נעשים ב-% 100 הסכמה. מעולם לא תבענו דיירים מתנגדים, ואם יש דייר ’סרבן‘, נפגוש אותו, נשוחח איתו וננסה להבין היכן הבעיה, וכיצד לפתור אותה יחד. אנו דוגלים בעקרון השוויון - כל הדיירים בכל בניין יקבלו תמיד אותו דבר. לעולם לא נעשה איפה ואיפה".


קבוצת ישפה התחדשות עירונית - פינוי בינוי ישפה מקדמת היום מספר פרויקטים של פינוי-בינוי, בסדרי גודל של אלפי יח"ד חדשות. במסגרת פרויקטים אלה, מפונות מאות משפחות ממבנים ישנים, רעועים, סביבת מחיה ישנה, לא נגישה ומוזנחת. התכנון מביא בחשבון אספקטים של שיתוף ציבור, הנגשה, ראייה אורבנית מהמתקדמות בעולם, ובניית דירות שנותנות מענה לכל שכבות האוכלוסייה - זוגות צעירים, משפרי דיור ודיירים חדשים. החברה זוכה לשיתוף- פעולה מהרשויות המקומיות ורואה עין בעין יחד עם קברניטי העיר את חזונם, ומביאה למימושו בשכונות הוותיקות. כמו כן, החברה זוכה לשיתוף- פעולה ממשרד השיכון ומהגופים הממשלתיים הקשורים לפרויקטים של התחדשות עירונית.

בין הפרויקטים המובילים היום -                                                            מתחם הרצל/ נאות ספיר, רובע ה‘ באשדוד, הנותן מענה ל 200-
משפחות ומחבר את המתחם לצירים ראשיים שעוברים התחדשות במסגרת פרויקט הגל הירוק (BRT). הפרויקט כולל אזורי מסחר חדשים, הוספת שטחי ציבור, גינות נגישות, בית-ספר חדש, גני ילדים ומוסדות ציבור אחרים.                                                                    המתחם השני המקודם בימים אלה - מתחם הרותם/פלדות, שנותן מענה ל-308 משפחות. גם כאן, הראייה התכנונית עונה לצרכים הסביבתיים הכלל אזוריים והמקומיים של התושבים, בכל הקשור לתחבורה, הנגשה, מוסדות ציבור ולאיכות חיים חדשה.                      עוד שלושה פרויקטים שמקודמים השנה לכ-500 משפחות: מתחם שז"ר/אבן עזרא, מתחם הרב מימון ומתחם ציזלינג, שלהם ניתנים
אותם פתרונות.
קבוצת ישפה ממשיכה בעשייה איכותית, מקצועית, ומזמינה כל תושב שרוצה לקחת חלק בעשייה ובחוויה של התחדשות עירונית - למען חיזוק הביטחון, שיפור איכות החיים, העלאת ערכי הנכס האישי - לבוא ולהיות חלק מהמשפחה, משפחת ישפה.

פרוייקטים של החברה

אבא הלל סילבר 13 אשדוד

בן אליעזר 14 אשדוד

ברנר 2 רחובות

האצל 12 אשדוד