מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

יסודות ב.ל.ב בע"מ

"החברה פועלת בפתח-תקווה ובשנים האחרונות סיימה בהצלחה 3 פרויקטים מובילים וכעת עובדת על הפרויקט הרביעי. העובדה ששלושת שותפיה גרים בעיר מספקת יתרון בהיכרות אישית עם הסביבה, והיכרות של תושבי העיר אותנו. הכרת העיר ופוטנציאל הבנייה בה מאפשרת בחירה בפרויקטים הנכונים, ביצועית וכלכלית. אנו גאים לחדש את פני העיר והשכונות שבהן גדלנו. אך בדומה לערים אחרות גם בפ"ת הביורוקרטיה במתן היתרים ארוכה ומסורבלת, מה שמעכב את הביצוע"

אילן כדורי
בעלים ומנכ"ל

גולן שטרית
בעלים ומנכ"ל

קובי דפני
בעלים ומנכ"ל

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 2
  • בביצוע 2
  • בתהליך 1
  • סה"כ פרוייקטים 5

מדורג בערים
פתח תקווה

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -

פרויקטים מרשימים אשר שמם יוצא למרחוק

החברה היזמית יסודות ב.ל.ב בע"מ הוקמה לפני כעשור ועוסקת בתחום ההתחדשות. העירונית, בפרויקטים של תמ"א-38 החברה, המנוהלת בידי שלושת השותפים אילן
כדורי (מהנדס אזרחי), קובי דפני (קבלן בסיווג ג' 3) וגולן שטרית, שמה לה למטרה את ראיית הדיירים במרכז, ופועלת מתוך תפיסה שירותית זו. מאז הקמתה ועד היום, יסודות ב.ל.ב לוקחת חלק בפרויקטים מרשימים אשר שמם יוצא למרחוק, המאופיינים באיכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר, וברמת גימור בלתי מתפשרת. כל זאת, תוך דגש על מקסום הזכויות ללקוחותיה וסל היתרונות והתמריצים המגיעים להם, מכוח תוכנית תמ"א-38.

הניסיון הרב של שותפי החברה, שימת הדגש על רמת מקצועיות ללא פשרות, העבודה עם אנשי מקצוע, כגון אדריכלים ומהנדסי הקונסטרוקציה המובילים בתחומם, וההקפדה על שירות ברמה הגבוהה ביותר, מיתגו את חברת יסודות ב.ל.ב בע"מ לאחת החברות המובילות בתחום. לדברי אילן כדורי, שותף-מנהל בחברת יסודות ב.ל.ב, ”היתרון המרכזי של חברת בוטיק המנוהלת ע"י 3 שותפים בעלי ותק וניסיון בתחום הנדל"ן, הוא בליווי האישי ובמעורבות האישית של כל אחד מהבעלים, בכל אחד מהפרויקטים ללא יוצא מן הכלל. אנו מלווים אישית את הפרויקטים מתחילתם, משלב הייזום וקבלת ההיתרים, דרך פיקוח צמוד על שלבי הביצוע, ועד למסירת התוספות לדיירים. אנו מבצעים את הפרויקטים תוך הקפדה על איכות בנייה מעולה ללא פשרות, ועובדים עם קבלנים מקצועיים, אחראים ומובילים בתחומם. ”אנו מקפידים על שקיפות מלאה לדיירים בפרויקטים, ולא מציירים להם ’תמונה ורודה', שאין לה אחיזה במציאות. האמינות שלנו כבעלי החברה חשובה מכול. במהלך הפרויקט, אנו מעדכנים את הדיירים בכל שלב ושלב, ונמצאים לצדם לכל אורך הדרך.
מקומה של החברה כחברה יזמית מובילה, מוערכת ואמינה נשמר בזכות עמידתה בסטנדרטים גבוהים של תכנון, בנייה, מחויבות לתקנים, עמידה בלוחות- זמנים ומתן שירות וליווי אישי".

חברת יסודות ב.ל.ב פועלת בעיקר בתחום התמ"א-38-1 , חיזוק המבנה הקיים ובניית תוספות וקומות חדשות, בעיר פתח-תקווה. בשנים האחרונות החברה סיימה בהצלחה 3 פרויקטים מובילים בעיר, ובימים אלו עובדת על הפרויקט הרביעי. 

ברחוב תל-חי 13 - תוספת של 8 יחידות-דיור ע"ג בניין קיים. הפרויקט הסתיים ואוכלס לפני כשלוש שנים.
ברחוב בן-יהודה 47 – תוספת של 8 יחידות-דיור ע"ג בניין קיים, הפרויקט הסתיים ואוכלס לפני כשנה.
ברחוב יהלום 9 – תוספת של 8 יחידות-דיור ע"ג
בניין קיים. הפרויקט הסתיים ובשלבי אכלוס
בימים אלה.
מה היתרון שלכם כתושבי פתח-תקווה שגם בונים בעיר?
”העובדה ששלושת השותפים בחברה הם תושבי העיר, מספקת לנו יתרון מרכזי בהיכרות אישית עם הסביבה, והיכרות של תושבי העיר אותנו ואת המותג. הכרת הסביבה ופוטנציאל הבנייה בעיר, מאפשרת בחירה בפרויקטים הנכונים שבהם קיימת היתכנות ביצועית וכלכלית. בנוסף, אנו גאים לחדש את פני העיר ופני השכונות שבהן גדלנו".
לאן פתח-תקווה הולכת מבחינת התחדשות עירונית?
”למרות הרצון לחיזוק המבנים הישנים בפני רעידות-אדמה וחידוש פני העיר, בדומה לערים אחרות גם בפ"ת הביורוקרטיה בהוצאת ההיתרים
ארוכה ומסורבלת. ישנם פרויקטים שבהם נדרשו לנו כ-3 שנים עד להוצאת היתר בנייה, דבר שמעכב משמעותית את ביצוע הפרויקטים בעיר, ולפעמים אף מבטלם לחלוטין. ”עם זאת, ההיתכנות הכלכלית בפתח-תקווה השתפרה בשנים האחרונות בשל עליית מחירי הדירות בישראל. בהתאם לכך, הגדלנו את נפח הפעילות בעיר. עליית המחירים הובילה ליצירת הזדמנויות לביצוע יותר ויותר פרויקטים בעיר, כאלה שלא היו קיימות בעבר בשל אי-כדאיות כלכלית".
אילו פרויקטים נוספים יש לכם בקנה?
”אנו מבצעים כיום פרויקט ברחוב סוקולוב 15 שבו סיימנו את שלב השלד, וכעת אנו בעבודות הגמר. בנוסף, יש שלושה פרויקטים נוספים
בשלבי תכנון שונים שבהם אנו מתעתדים לצאת לביצוע בשנה הקרובה".

פרוייקטים של החברה

בן יהודה 47 פתח תקווה

יהלום 9 פתח תקווה