מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

קבוצת בכר

"חלק מהותי בהתחדשות הוא אנשים. אנחנו בונים בתים לאנשים, בעלי הדירות הם שותפים לדרך והחיבור איתם חיוני להצלחת הפרויקט. אפשר לחתור למצוינות בלי לוותר על שמחת החיים, וזו הרוח המובילה את הקבוצה, רצון לעשות אנשים מאושרים. בניית בית היא דרך טובה להעלאת האושר ולהגשמת חלום. ראיית הלקוח במרכז חשובה, ולשם כך אנו מפעילים לצד היזמות גם חברת בנייה ועוקבים אחר כל פרט לאורך הדרך, מהתכנון עד הגמר, כדי לתת ללקוח אריזה שלמה למימוש חלומו"

ליאור בכר
מנכ"ל ובעלים

עמוס הדר
סמנכ"ל הנדסה וביצוע

אבנר ורד
סמנכ"ל שיווק ולקוחות

אור הדר
מנהל פיתוח עסקי

אורית רייטר ליכטנשטיין
מנהלת תכנון ורישוי

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 2
  • בביצוע 8
  • בתהליך 6
  • סה"כ פרוייקטים 16

מדורג בערים
ארצי, רמת גן, הרצליה

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
09-7882993

 

"לחתור למצוינות ולשלמות מקצועית בלי לוותר על שמחת החיים"

"החלק המהותי ביותר בהתחדשות עירונית הוא אנשים, זה לא עסקי נדל"ן - אנחנו בונים בתים לאנשים, בראש ובראשונה". כך אומר ליאור בכר, מנכ"ל ובעלים של קבוצת בכר - חברת נדל"ן יזמית וקבלנית המתמחה בפרויקטים למגורים בתחום ההתחדשות העירונית לכל סוגיה. “בעלי הדירות הם שותפים שלנו לדרך בפרויקט, וחיבור טוב איתם הוא חיוני
ביותר להצלחת הפרויקט" בכר מסביר שתפיסת עולמו היא שאפשר לחתור למצוינות ולשלמות מקצועית בלי לוותר על שמחת החיים - וזו היא הרוח המובילה את קבוצת בכר מאז הקמתה בשנת 2009” .תמיד הניע אותי הרצון לעשות אנשים מאושרים. בניית בית היא כנראה הדרך המשמעותית ביותר להשפיע ולהעלות את מידת האושר של משפחה. הבית שאנחנו בונים מהווה עבור המשפחות הגשמת חלום. חייבים לזכור את זה תמיד.
“אני מאמין שהראייה של הלקוח במרכז התהליך, חשובה מאין כמוה. על מנת שהכול
יקרה בדיוק כמו שאנחנו חושבים ומאמינים, אנו מפעילים לצד חברת היזמות גם את חברת
הבנייה ‘בכר הנדסה וביצוע’. כך אנחנו בעצם עוקבים אחר כל פרט ופרט, גדול כקטן, לאורך כל הדרך - הן ברמת התכנון והן בביצוע ובגמר, ויכולים להעניק לכל לקוח שלנו את
האריזה השלמה להגשמת חלומו".
קבוצת בכר נמנית עם חלוצי תחום ההתחדשות העירונית. מדובר בחברה קבלנית ויזמית המלווה כיום יותר מ-40 פרויקטים בפיזור גיאוגרפי רחב , ב-10 ערים שונות (הרצליה, רעננה, רמת-גן, כפר- סבא, גני תקווה, בת-ים, חולון, תל-אביב, הוד השרון, רמת השרון) והיד עוד נטויה.
“אנחנו מטפלים בפרויקטים בערים שונות, ויודעים להעביר את התובנות שנצברו מעיר אחת לאחרת ומשכונה אחת לאחרת. הפריסה הגיאוגרפית הרחבה מסייעת לנו לפיתוח ראייה רחבה, וכך יש לנו גם ניסיון והיכרות עם כל רשות מקומית לגופה, סביבת מחיה, שכונות מבוקשות, היתרי בנייה וכדומה".

כקבוצה יזמית עם זרוע ביצועית, קבוצת בכר מעורבת בכל פרט בתהליך. “אנחנו
יוזמים ומבצעים בעצמנו את השלבים השונים – מאיתור ההזדמנות, דרך תכנון
הפרויקט, הגשת ההיתרים, מימון וליווי פיננסי ועד ביצוע הפרויקט בפועל, שיווק
הדירות החדשות ומסירתן. לעולם לא נשלח לקוח לקבלן-משנה ונבקש ממנו
לעבוד מולו. כל רוכש דירה, מהרגע שהגיע למשרד המכירות, ועד שהוא מקבל את
דירתו, מלווה על ידינו לכל אורך הדרך. האינטגרציה שאנו מציעים נובעת מתפיסת עולם של אחריות כוללת לכל התהליך המציבה במרכז את הלקוח שלנו".
חוויית הלקוח היא נושא הקרוב לליבו של בכר. “יש לנו מנהלות חוויית לקוח, המכירות את הלקוחות ואת צרכיהם לאורך זמן, שדואגות למימוש בקשותיהם בכל צעד. ההיכרות המעמיקה הזו מאפשרת נתינה אמיתית, דאגה כנה ושמחת חיים - לצד כל המשימות הכרוכות בבניית ובתכנון בית:
משלב התאמת הדירה לצרכים האישיים (“שינויי דיירים"), דרך המפגש עם ספקים
חיצוניים ועד לתקופת הבדק".
בכר מדגיש גם את החשיבות הרבה שיש לחוויית הלקוח ברכישת דירות. “חשוב
לנו להעניק לבעלי הדירות בפרויקט סט כלים כדי שהם יוכלו לעבור את החוויה
בלי הוצאות ובמקסימום חוויה. מבחינתנו, זה בא לידי ביטוי במענה מיידי לשינויים
שנכפים כתוצאה מתהליך הבנייה, דמי שכר-דירה על-פי האפשרות הכלכלית של
הפרויקט, ומתן פתרונות מותאמים לכל סיטואציה. יצרנו מבנה ארגוני שתומך בחוויית הלקוח ואנחנו עורכים גם מפגשים עם ספקים, ומחברים את הלקוחות עם אנשי קשר כמו יועצים פיננסיים, שיוכלו לסייע להם בהיערכות הכלכלית".

כחברה שצמחה בהתחדשות העירונית, קבוצת בכר בעלת ניסיון רב בתחום. “ריבוי הפרויקטים, אופיים המגוון והפריסה הגיאוגרפית, התייחסות לחוויית הלקוח ולחוויית מגורים בסטנדרט הגבוה ביותר, הופכים אותנו למקום עבודה אטרקטיבי לאנשי-מקצוע מנוסים בעולם הבנייה, עם רקורד מחברות ענק בעלות עשרות שנות ניסיון, החולקים את תפיסת העולם שלנו.
וכך בנינו צוות של מומחים בתכנון ובנייה, שבחרו לעסוק בתחום המרתק של התחדשות עירונית, והלקוחות שלנו מרגישים שהם בידיים הטובות ביותר". אלמנט חשוב נוסף בעשייה הענפה, המייחד את קבוצת בכר בענף ההתחדשות העירונית והמגורים בכלל, הוא גמישות רבה בהתאמת פנים הדירה לצורכי הלקוחות. לדברי ליאור בכר, “באחד הפרויקטים קנתה לקוחה דירה, וביקשה לקבל נוף מסוים על-ידי הוספת חלון שלא הופיע בתוכנית המקורית. מנהלת חוויית הלקוח נאבקה בשבילה, ורתמה את כל גורמי הביצוע והתכנון, והצליחה להשיג לה את מבוקשה במסגרת הליך שינויים.
כמי שעוסקים שנים רבות בהתחדשות עירונית, כיצד התפתחתם עם הענף?
“אנחנו לא מפסיקים להתמקצע. למדנו מהרבה מאוד פרויקטים מאתגרים, והכי חשוב לנו לממש עסקאות ולראות את הפרויקטים שלנו נבנים ומאוכלסים. יש לנו הסבלנות הנדרשת, הידע והאנשים לקדם
תהליכים, ואני מאמין שכמו שמדי שנה בשלוש השנים האחרונות אנו רואים צמיחה באמון הלקוחות, גם בשנה הבאה ניפגש ונראה את המשך המגמה".
לאן לדעתך הולך תחום ההתחדשות העירונית?
“צריך לזכור, שראשית התחום החל בהחלטת המדינה להטיל את משימת חיזוק המבנים על המגזר הפרטי, והיא יצרה מערכת יחסים משולשת בין בעלי הקרקע, הרשויות המקומיות הנבחרות על-ידם והיזמים. עם השנים צצו קונפליקטים בתוך המשולש הזה, אשר הלכו ונפתרו בתקנות וחקיקה, עד למצב שהיום הדינמיקה וגבולות המשחק ידועים מראש. דבר המצמצם את הסיכוי של בתים מסוימים לעבור תהליך התחדשות.
“מצד שני, אני מאמין שקיימת חובה מוסרית לאפשר התחדשות עירונית: מעבר לחובה החוקית, אסור ליצור מצב שאנשים גרים במבנים ישנים ומסוכנים, וזו אחריות של כל הצדדים למצוא לכך פתרון. הגיעה העת לייצר מציאות תכנונית בעלת אופק, שתשלים את המשולש ותעלה אותו כיתה. לא עוד ועדות מקומיות מגיבות, אלא הגדרת גבולות-גזרה ברורים, בשיתוף התושבים, תוך הסתכלות על כלל הפרמטרים ותכנון לטווח ארוך מאוד.
“זה אומר שבעתיד נראה יותר מתחמים, ופחות מבנים שיעברו טיפול נקודתי. החשיבה הרחבה הזו הכרחית כמו חמצן לחוויה של מגורים במרכזי הערים, וגם להגדלת היצע הדיור במדינת ישראל, שמדובר עליה רבות, אך עדיין נעשה פחות מדי בהיצע".

פרוייקטים של החברה

אנה פרנק, רמת גן

אמיר 13-15, רמת גן

שמואל הנגיד, הרצליה