מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

קרינסקי-גוטליב

חברת קרינסקי-גוטליב הפכה תוך זמן קצר למובילה בתחום ההתחדשות העירונית. ייחודה של החברה, הוא באחריותה המלאה על התהליך כולו, החל באיסוף החתימות של הדיירים וכלה במסירת הדירות. בעלי החברה מספרים מהו היתרון של חברה משפחתית הפועלת בתחום וכיצד הם מצליחים ליצור פתרונות שנותנים מענה לצרכיהם של כלל הדיירים

אריה גוטליב
מנכ"ל משותף

יואב קרינסקי
מנכ"ל משותף

עומר גוטליב
סמנכ"ל

עמית גוטליב
סמנכ"ל

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 4
  • בביצוע 9
  • בתהליך 7
  • סה"כ פרוייקטים 20

מדורג בערים
ארצי, רמת גן

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6771515

"

קרינסקי - גוטליב: להיות מובילים זה מחייב

בשש השנים האחרונות, מאז תיקון 2 ב לתמ”א 38 ,סיימה חברת קרינסקי- גוטליב את ההריסה והבנייה של שבעה בניינים בגוש דן ומסרה אותם לידי הדיירים. במקביל, ישנם שבעה בניינים נוספים שהחברה כבר נמצאת בשלב הבנייה שלהם, ועוד 20 בניינים הנמצאים בשלב הוצאת ההיתרים לטובת פרויקטים של התחדשות עירונית. בכל אחד מהפרויקטים הללו אחראית קרינסקי- גוטליב על התהליך בשלמותו, החל משלב החתימה על ההסכם עם הדיירים והוצאת ההיתר מהרשות המקומית, דרך התכנון האדריכלי וכלה בבנייה עצמה.
החברה פועלת אמנם שש שנים בלבד בשוק המקומי, אבל ההצלחה שלה מתבססת על
ניסיון רב שנים של הבעלים שלה - אריה גוטליב, אשר הקים את חברת גוטליב אחריות
בבניה לפני למעלה מ-20 שנה ויואב קרינסקי, אשר פועל כבר שנים רבות בעולם יזמות
הנדל”ן, והוא משמש במקביל כשותף בחברת אקרופוליס. עמית גוטליב ועומר גוטליב,
משמשים כסמנכ”לים בחברה המשותפת.                                                                     
מדוע בחרתם לשתף פעולה ולהקים את קרינסקי-גוטליב?
קרינסקי: “הגענו מעולמות שונים, אך בו בעת הם קרובים זה לזה - אני הגעתי מעולם היזמות ומשפחת גוטליב מעולם הביצוע והיזמות. הבנו שהחיבור שלנו ביחד יוביל לסינרגיה שתתן ערך רב. בתחום ההתחדשות העירונית, ישנם חסרונות בלהיות חברה קבלנית העובדת עבור אחרים, ואילו להיות חברה יזמית בלבד, גם זה לא מצב נכון לפעול בו. הודות לחיבור בינינו, אנו יכולים להוביל פרויקט משלב התכנון והייצור שלו ועד שלב הביצוע ומסירתהדירה, כאשר אנו שולטים שליטה מלאה בכל חלקי התהליך”.
מה היא בעצם הבעיה בחברה שעוסקת רק ביזמות או רק בבנייה?
“אם אני חברה יזמית בלבד, אני לא יכול להבטיח שהתמורה הסופית תהיה ברמה הרצויה. כלומר, שהבניין יהיה ברמת הגימור המתאימה ושהפרויקט יעמוד בלוח הזמנים הרצוי”.
עמית גוטליב: “חשוב להבין כי אין היום קבלני ביצוע טובים שהם פנויים לפרויקטים בתחום,
לכן במצב כזה השאלה היא עד כמה מתפשרים על התוצר הסופי. אנו רוצים להבטיח ללקוחות שלנו שהם יקבלו את הבניין באיכות הגבוהה ביותר ובזמן המובטח, כאשר כל התהליך נמצא תחת האחריות והשליטה שלנו”.
קרינסקי: “בכל פרויקט אנו מרחיבים את הידע ואת המיומנות שלנו. זה נכון עבור כולם, מהצוותים בשטח ועד אלינו, המנכ”לים והבעלים, כולנו משתפרים מפרויקט לפרויקט.
לעומת זאת, אם היינו חברה יזמית בלבד, כזו שעובדת עם מספר קבלנים על פרויקטים שונים, הידע הנובע מהניסיון שלנו לא היה נצבר. במקרה כזה, היינו חוזרים בכל פרויקט לנקודת ההתחלה. בנוסף, יש לנו עשרים פרויקטים בעיר אחת, מציאות נדירה המאפשרת לנו להעביר את מנהלי העבודה ומנהלי הפרויקטים מאתר לאתר. כך ישנה עזרה הדדית ושיתוף ידע, המסייעים לפרויקטים להצליח”.
היכן אתם פועלים?
“אנו פועלים ברמת גן, תל אביב ורמת השרון. היתרון הגדול שלנו הוא שאנו לא מתפרסים
מעבר לגוש דן, אלא מעוניינים להישאר רק בערים האלה, למרות שיש לנו המון הצעות
מערים אחרות”.

 

מדוע אתם מתמקדים רק באותן ערים?
עמית גוטליב: “בתחום ההתחדשות העירונית ישנם שינויים רגולטוריים שמתרחשים במהירות גדולה. לכן חשוב להיות בקשר יום-יומי עם הגורמים השונים, ובעיקר הרשות המקומית.
זאת כדי להיות מעורבים בכל שינוי ולפעול בהתאם. העובדה שאנו פועלים במספר קטן של ערים מאפשרת לנו להיות עם האצבע על הדופק”.                                                                                     קרינסקי: “בדומה לכך שאתה הולך לרופא המתמחה באזור בו יש לך בעיה, כך גם אנחנו – מתמחים בהתחדשות עירונית ופועלים במספר קטן של ערים, בהן אנו מכירים את כל היתרונות והאתגרים. אנו יודעים על כל שינוי וכל גזירה לפני שהם מפורסמים”.
אתם חברה גדולה, עם 30 מנהלי עבודה ופרויקטים ו-130 עובדים. איזו השפעה יש לכך על הפעילות שלכם?
עמית גוטליב: “מצד אחד יש לנו את הגב הכלכלי, היציבות והניסיון של חברה גדולה, ומצד שני אנחנו מקפידים להיות בקשר אישי בתור הבעלים עם כל פרויקט, כדי לתת את השירות האיכותי שיכולה לתת חברה קטנה.
דייר באחד הפרויקטים שרוצה לדבר עם הבעלים של החברה, יכול להגיע אלינו בקלות ולקבל מענה לכל השאלות והבעיות”.
קרינסקי: “הגודל של החברה והניסיון שצברנו מאפשרים לנו גמישות מבצעית גבוהה. אם תגיד לנו להתחיל לעבוד על פרויקט תוך מספר ימים, אנחנו מסוגלים לעשות את זה”.
אתם חברה המורכבת משתי משפחות. איך נעשית חלוקת העבודה?
עמית גוטליב: “אנו שתי משפחות שעוסקות בבנייה מבוקר עד ערב ויש לנו חלוקה ברורה: עומר, אחי, מנהל את הביצוע, אני מנהל את היזמות והעבודה מול הרשויות, יואב מנהל את התכנון והשיווק, דרורית, אישתו של יואב, היא אדריכלית החברה ואבא שלי מנצח על כל המכונה המשומנת הזו. זה מה שמוביל אותנו להצלחות” .
כיצד המשפחתיות שמאפיינת את החברה עוזרת להצלחה?
“יש לנו אמון מוחלט זה בזה, ומאחר והחברה שייכת לשתי המשפחות, אנחנו לא צריכיםלהיות בפחד שאחד המנהלים יעזוב כי הוא קיבל הצעה טובה יותר ממקום אחר. זה מאפשר לנו לנהל את החברה נכון מבחינה תקציבית, כאשר השירות שלנו לדיירים הוא שירות מושלם, כי אנו במשפחה מטפלים בשירות מההתחלה ועד הסוף”.
מדוע השירות הוא כל כך חשוב בתחום הזה?
קרינסקי: “בתחום ההתחדשות העירונית העבודה היא עבודת נמלים, עד שמגיעים להסכמה של כל הדיירים. דיירים מטבעם הם חשדניים, מאחר והדירה היא כל עולמם. לכן, להביא את כולם לחתימה תוך תכנון מותאם
אישית של הדירה לכל אחד מהדיירים, זו עבודה מאוד מדוקדקת. רק אנשים עם סבלנות ומקצועיות רבה יכולים לצלוח את השלב הזה ולהגיע לידי חוזה. אנחנו, בזכות היותנו חברה משפחתית, מבינים את הרגישות הרבה של הדיירים ומצליחים ליצור עבורם את
הפתרונות המתאימים”.

פרוייקטים של החברה

חרוזים 34, רמת גן

חרוזים 34, רמת גן

רחובות הנהר 2, רמת גן

רחובות הנהר 3, רמת גן

רחובות הנהר 12 רמת גן

רחובות הנהר 12, רמת גן