מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

עדי יעדים

אחרי אכלוס שלושת הבניינים הסמוכים שהקימו ברחוב אלי כהן, ביקשו גם הבניינים ממול - וכעת הם בשלבי בנייה מתקדמים. הקמת זרוע ביצועית משלה תרמה גם היא לעסקים: "רצינו שליטה בביצוע הבנייה. זה יתרון שלנו מול אחרים, משום שהדרישה של הדיירים ליזם שהוא גם קבלן, הולכת וגוברת"

תומר נאור
מנכ"ל משותף

אלעד חגג
מנכ"ל ובעלים

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 2
  • בביצוע 3
  • בתהליך 6
  • סה"כ פרוייקטים 11

מדורג בערים
רעננה

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
073-2903338

ההוכחה בשטח מביאה את הפרויקטים הבאים

חברת עדי יעדים הוקמה ב-2008 בידי יזמים פרטיים ועוסקת מאז בהתחדשות עירונית, בעיקר בתמ"א 38 חיזוק ועיבוי, כשבימים אלה היא מתרחבת גם לתחום הריסה ובנייה. בעלי החברה הם חברת ג.נ. דניאל ואלעד חג'ג'.
הפרויקט הראשון שסיימה החברה היה בשלושה בנינים ברחוב אלי כהן 15-13-11 ברעננה - בהם 18 דירות ותיקות אשר התחדשו בתוספת ממ"ד ומרפסת שמש, מעליות חדישות וחזות חדישה, עם תוספת של 12 דירות ודופלקסים חדשים שכבר אוכלסו ע"י רוכשים חדשים. ההצלחה המוכחת בפרויקט הראשון הביאה לשני פרויקטים חדשים בבניינים שממול – הבניין באלי כהן 14, שנמצא בשלבי אכלוס ראשוני, והבניין באלי כהן 16,
הנמצא בשלבי בנייה מתקדמים.
לאחר הפרויקט השלישי ברעננה, הבחינה חברת עדי יעדים בשינוי שחל בגישת הדיירים לנושא התמ"א: "אם בשני הפרויקטים הראשונים נתקלנו בהרבה חששות מצד הדיירים ובעיקר מהטעם של חוסר היכרות עם התמ"א הרי שבבניין השלישי הדיירים היו הרבה יותר רגועים כשרא ושהפרויקטים שלנו הגיעו לסיום לרווחת הדיירים" מספר תומר נאור, מנכ"ל משותף בעדי יעדים.

ויש גם זרוע ביצועית
לאחר הפרויקט הראשון ברעננה הקימה החברה זרוע ביצועית והנדסית, חברת H.E ניהול פרויקטים, אשר מבצעת את הפרויקטים של החברה ברעננה, ביהוד ובהרצליה. "הבנו שאנחנו רוצים שליטה בביצוע הבנייה. כיום זה מהווה יתרון שלנו מול יזמים אחרים, משום שהדרישה של הדיירים ליזם שהוא גם קבלן הולכת וגוברת", מסביר נאור את הקמת זרוע הביצוע.

מתפתחת גם לתמ"א38/2
כיום יש לעדי יעדים מאגר פרויקטים בתכנון ובנייה בתחום התמ"א הכולל כ-200 יחידות דיור חדשות. לאחרונה הרחיבה החברה את פעילותה גם לתמ"א 38 הריסה ובנייה, וכ-100 יחידות דיור מתוך מאגר הפרויקטים הוא בתחום זה. לדברי נאור: "זו הייתה אבולוציה טבעית בתוך הענף; הגיעו אלינו ביקושים לפרויקטים של פינוי ובינוי במסגרת תמ"א 2/38, ולאחר שהרגשנו שאנחנו חזקים ומנוסים יותר החלטנו להתרחב גם לתחום זה. היום כמחצית מהפרויקטים המתוכננים שלנו הם בתחום הפינוי והבינוי; במקביל איננו זונחים פרויקטים טובים של חיזוק ועיבוי", מבהיר נאור.
אלעד חג'ג', מנכ"ל וממייסדי עדי יעדים, טוען שתכנית התמ"א תהיה סיפור הצלחה, אבל בינתיים היא סובלת מכמה כשלים כמו בירוקרטיה מסורבלת וארוכה מצד הרשויות; "עדיין לוקח שנתיים ויותר להוציא היתר, הרשויות חייבות להתגמש וללכת לקראת הדיירים והיזמים בקידום פרויקטים, ובמקביל לדאוג להוראות ותוכניות סדורות וסגורות", הוא אומר.
נאור מבקש להזכיר לדיירים; "מעבר לרציונל של חיזוק הבניין או לחילופין הריסתו ובנייתו מחדש, פרויקטים מסוג התחדשות עירונית מהווים אמצעי נגיש ויעיל להשבחת שווי הנכס וזאת ללא כל השקעה מצד בעליו ולכן הוא מאוד כדאי". לרוכשים החדשים ממליץ אלעד חג‘ג‘ לרכוש דירות בתחילת פרויקט תמ"א מהטעם שאז ניתן לקבל מחיר אטרקטיבי שילך ויאמיר ככל שהפרויקט יגיע לסיומו".

כולם סימנו את תל אביב –
עדי יעדים תשמח להוביל את ההתחדשות העירונית בשרון

עדי יעדים מנוסה בניהול כלל ההיבטים הכרוכים בפרויקטים מראשיתם ועד השלמתם: החל משלב התכנון ההנדסי דרך שלבי המימון, המיסוי, הליווי המשפטי, השיווק והמכירות וכלה בניהול וביצוע פרויקטים מורכבים בבניינים שבהם מתגוררים דיירים ותיקים; "אנו מציעים שילוב של מצוינות ניהולית והנדסית, שיטות בניה מתקדמות, איכות ויחס אישי. אנו מקפידים להעניק לרוכשי הדירות סביבת מגורים חדשה ואיכותית; לעבוד עם הספקים המובילים בענף כדי להביא לדיירים מפרט דירות עשיר המתבסס על תכנון אדריכלי מתקדם ויצירת מרחב מחייה איכותי וחווית מגורים מושלמת", אומרים חג'ג' ונאור. לדבריהם, עם השנים הם הבינו שתמ"א זה מקצוע של ממש עם התמחות ספציפית וכי הדרך היחידה להצלחה היא להמשיך ולהתמקצע, ואת זה הם עושים ע"י לימוד עצמי וצבירת ניסיון בפרויקטים. אחד הדברים המאפיין אותם הוא יצירת קשר קרוב במיוחד עם הלקוחות – הן רוכשים ובעליהן בעלי הדירות הוותיקים שאיתם הם שומרים קשר גם לאחר סיום הפרויקטים.
בחברת עדי יעדים בינוי והתחדשות עירונית, מצהירים כי הם שואפים שהחברה תהיה מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בארץ, וסומכים על הידע, המקצועיות, הניסיון ומוניטין מוכח של ייזום והקמה, כמה שיביא אותם ליעד. על רקע ההתעניינות ההולכת וגוברת של יזמים בעיר תל אביב, שהיא פוטנציאל עצום הן מבחינת כמות הבניינים הישנים וגם מחירי דירות גבוהים, מעניין לשמוע את נאור וחג'ג' שטוענים: "כולם סימנו לאחרונה את העיר תל אביב ואנחנו דווקא מאמינים בהתחדשות העירונית באזור השרון ובפוטנציאל העצום הגלום בה״.

הכתבה נערכה בשיתוף החברה 

פרוייקטים של החברה

אלי כהן 14 רעננה

אבן גבירול 42-44 הרצליה

עזרא קורין - שכונת נווה חן