מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

דבר ראש עיריית נתניה

קוראים יקרים,

העיר נתניה עברה במרוצת השנים כברת דרך ארוכה, עד הפיכתה לעיר מובילה ומשגשגת, בעלת הגירה חיובית שהולכת ומתפתחת. שינוי עצום זה התחולל הודות למדיניות עירונית המובילה ומקדמת פיתוח והתחדשות עירונית בכל  תחומי החיים, החל מביצוע תשתיות-על, שכונות חדשות  שנבנו, מרכז תעסוקה מוביל, מוסדות חינוך ותרבות, וכמובן שדרוג מרכז העיר הוותיק הכולל את כיכר העצמאות החדשה-הכיכר האינטראקטיבית ורחוב הרצל. כיום, מהווה כיכר העצמאות מקור  משיכה לתיירים מהארץ ומחו"ל, וכן מוקד בילוי שוקק חיים בו מתקיימים לאורך כל השנה אירועי תרבות ופנאי.

אנו גאים בהתקדמותה הבלתי פוסקת של נתניה וממשיכים לצעוד קדימה לעבר יעדים חדשים. באחרונה חתמנו עם משרד האוצר ורשות מקרקעי ישראל על הסכם  היסטורי, במסגרתו ישווקו בנתניה ‭ 12,000‬ יחידות דיור, לצד השקעה של כ‭800- ‬  מיליון שקל מצד המדינה, לטובת פיתוח וביצוע תשתיות-על.

הסכם חשוב זה מצטרף לתוכניות פיתוח נוספות לעיר.  בהזדמנות זו, אספר כי בימים הקרובים נחנוך את "הפלנתניה" - מרכז מדע, חלל ותרבות  יפן ע"ש מדראמה, בו יתקיימו מופעי פלנטריום, חוגים, הרצאות ומגוון פעילויות. מרכז  חינוכי-תרבותי זה יהווה גם כן מוקד משיכה למגוון קהלים מרחבי הארץ.

בברכה,

מרים פיירברג-איכר