מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

קרן כהן בלחרסקי ושות’

קרן כהן בלחרסקי
בעלים ומייסדת המשרד

משרד קרן כהן בלחרסקי הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. המשרד בעל מוניטין מקצועי מעולה, ידע רב וניסיון עשיר בייצוג חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית,

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6090530

משרד קרן כהן בלחרסקי הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. המשרד בעל מוניטין מקצועי מעולה, ידע רב וניסיון עשיר בייצוג חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, ייצוג בעלי קרקעות פרטיים ומוסדיים ובעלי דירות בבניינים המעוניינים לבצע פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית.

המשרד הוקם על ידי קרן כהן בלחרסקי בשנת 2010 ומאז ביסס את מעמדו כמשרד מוביל, המספק מענה משפטי כולל בתחומי המקרקעין  וההתחדשות העירונית. המשרד מלווה מספר רב של פרויקטים בו זמנית ומתגבר פרויקטים בצמתי זמן קריטיים ביתר קלות, על מנת לעמוד בלוחות הזמנים שמכתיב הלקוח. תיקי הלקוחות במשרד מנוהלים ומטופלים בעבודות צוות, תוך תמיכה, הפריה הדדית, מקצועיות, ראייה רחבה ומעמיקה ושיתוף פעולה הדוק בין כל עורכי הדין במשרד, בניהולה ובפיקוחה המקצועי של עו"ד קרן כהן בלחרסקי.

המשרד מעניק מעטפת שירותים משפטיים בכל שלבי עסקת הנדל"ן, ומלווה את לקוחותיו החל משלב ביצוע הבדיקות המקדמיות של היבטי העסקה וניתוח הסיכונים ועד להשלמת העסקה על כל היבטיה המשפטיים והמיסויים.

במשרד 6 עורכי דין, שני מתמחים, מנהלת פרויקטים וצוות אדמיניסטרטיבי נרחב התומך בפעילות המשרד הענפה.

ראיה רחבה ומצוינות מקצועית

משרד קרן כהן בלחרסקי מקפיד על התגייסות להגשמת מטרותיו של הלקוח באופן מיטבי, מהיר ונמרץ, תוך הענקת טיפול משפטי מקצועי ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר, רמת זמינות גבוהה ושמירה על קשר הדוק עם לקוחות המשרד.

הייעוץ הניתן על ידי המשרד מותאם למטרות הייחודיות של כל לקוח (בין אם מדובר ביזם בעל ניסיון ובין אם בבעל דירה שמעוניין לקדם תוכנית התחדשות עירונית בבניין שבו הוא מתגורר) תוך הנגשת העסקה למאפייני הלקוח, תוך שמירה מתמדת על מצוינות מקצועית ושירות מעולה ומתוך ראיה רחבה וארוכת טווח.

בנוסף, משרד קרן כהן בלחרסקי דוגל בהעברת הידע הרב שרכש בתחום ההתחדשות העירונית ליזמים בראשית דרכם, לסטודנטים שמעוניינים להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית וכן לוועדי בתים באזורים המיועדים לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית, ואף עורך בהתנדבות מלאה הרצאות מקצועיות על מנת להעביר לכל אלה ידע רב ויכולת לקדם תהליכי ההתחדשות העירונית בצורה נכונה ויעילה.

תחומי התמחות

מחלקת ההתחדשות העירונית

משרד קרן כהן בלחרסקי גאה להמנות על המשרדים הראשונים והבודדים בארץ שליווה עסקאות למימוש תמ"א 38 מתחילתם ועד סופם. מחלקת התחדשות העירונית במשרד הינה מהחלוצות בתחום ומטפלת במאות פרויקטים של תמ"א 38 (חיזוק), תמ"א 38 (הריסה ובניה) ובעשרות פרויקטים של פינוי ועיבוי בינוי, לרבות פרויקטים, בהם הפרויקטים המסוקרים והגדולים ביותר בישראל. עורכי הדין במשרד הנם בעלי ניסיון רב בליווי פרויקטים של יזמים ובעלי דירות, החל משלב הבדיקות המקדמיות וגיבוש ההיתכנות הראשונית לפרויקט ועובר לשלב השלמת הפרויקט, מסירת הדירות החדשות לבעלי הדירות והשלמת רישום הזכויות.

צוות המשרד מעניק ליווי גם לאלפי בעלי דירות ולוועדי בתים המבקשים לבצע פרויקטים של התחדשות עירונית. הליווי כולל ביצוע בדיקות ראשוניות של היתכנות הפרויקט, ניהול הליך של הזמנה להציע הצעות ליזמים שונים, איתור יזם, ניהול משא ומתן בשם בעלי הדירות, התקשרות חוזית וליווי לאורך הפרויקט כולו עד לקבלת הדירה החדשה.

בראש המחלקה עומדת עוה"ד קרן כהן בלחרסקי, שהינה בת-סמכא בתחומה, בעלת ניסיון עשיר ומוניטין רב בתחום ההתחדשות העירונית. ניסיונה רב השנים של קרן בתחום מאפשר לקהל לקוחות המשרד ליהנות מיעוץ וליווי רחב יריעה בתחום ההתחדשות העירונית, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת ההיתכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף לאורך כל חיי הפרויקט עד לשלב מסירת הדירות החדשות לבעלים.

מחלקת המקרקעין

מחלקת המקרקעין עוסקת בכל תחומי המקרקעין בליווי של פרויקטים גדולים לבניה רוויה, לתעשייה ולייעודים ושימושים אחרים; בניהול והשכרה של נכסים מניבים מכל הסוגים; בטיפול משפטי בקבוצות רכישה; ובליווי משפטי של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, ובכלל זה בייעוץ בכל הקשור להיבטים של מימון וליווי בנקאי, מיסוי, תכנון ובניה, גיבוש מערכת ההסכמים עם הרשות הרלוונטית, התקשרויות עם קבלנים וקבלני משנה, התקשרויות עם מתכננים, משווקים ויועצים אחרים, ייעוץ משפטי בכל הקשור בדיני המכר של דירות ומשרדים, רישום זכויות ובתים משותפים, ובכל תחום משפטי ומסחרי אחר, כנדרש בפרויקטים מהסוג האמור.

עסקאות מימון מורכבות

משרד קרן כהן בלחרסקי הינו בעל ניסיון וידע רב בעסקאות מימון מורכבות, ומטפל בעסקאות בהיקף גדול ביותר, כולל אלה הקשורות לעסקאות ולפרויקטים בתחום הנדל"ן המטופלים על ידו: ליווי בנקאי סגור במתכונת Construction Loan, מימון והלוואות "מזנין", העמדת הון עצמי וביטחונות עבור יזם ועסקאות מימון בכל מתכונת מוכרת אחרת.

הכתבה נערכה בשיתוף החברה