מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

משולם לוינשטיין

בשנת 2012 נכנסה קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ, מחברות הנדל"ן הוותיקות והמובילות בישראל, לתחום ההתחדשות העירונית. אמיר לוטן, דור שלישי בחברה, המוביל את פעילות הקבוצה בתחום זה, מספר מה מציעה הקבוצה בתחום ההתחדשות העירונית ומה הופך אותה למובילה בתחום זה

משולם לוינשטין
מייסד החברה

שאולי לוטן
מנכ״ל ובעלים

אמיר לוטן
מנהל תחום התחדשות עירונית

אלון מרמלשטין
סמנכ"ל פיתוח עסקי

שרון בן צבי
סמנכ"לית שיווק

ערן עמרם
סמנכ"ל כספים

פרוייקטי פינוי בינוי

  • סה"כ דירות אחרי 1454
  • סה"כ דירות לפני 394
  • מתחמים בשלבים מתקדמים 3

מדורג בערים
חברה מובילה בפינוי בינוי

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-7100200

מחויבות מלאה לטיפול יעיל ומסור

בשנת 1945 הקים משולם לוינשטין, מחלוצי המהנדסים האזרחיים בישראל, חברת נדל"ן, שהפכה ברבות הימים לקבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ. בשנת 1982 הפכה הקבוצה לחברה ציבורית, הנסחרת בבורסה לניירות-ערך בתל-אביב, וגם להיות אחת מהקבוצות המובילות בענף הבנייה והמקרקעין בארץ. מאז הנפקת החברה מכהן שאולי לוטן, בנו של משולם לוינשטין, כמנכ"ל החברה. פעילות החברה כוללת ייזום, בנייה ופיתוח
של פרויקטים למגורים, בנייני משרדים, מבנים למסחר ותעשיה; בנייה והשכרת נכסים לטווח ארוך (כנכסים מניבים); פעילות כקבלן-מבצע (קבלנות חוזית) וניהול נכסי נדל"ן; ובכלל, הקבוצה פעילה בתחום ההתחדשות העירונית. במשך עשרות שנות פעילותה בנתה הקבוצה רבים מהמיזמים הידועים בישראל, לרבות מגדלי משרדים מובילים, שכונות מגורים, פרויקטים בתחום התשתיות, פרויקטים ציבוריים, פרויקטים ממשלתיים, מרכזים רפואיים, מרכזי תרבות עבור עיריות, בתי-מלון ועוד.

עם לקוחותיה של הקבוצה נמנים משרדי ממשלה, בנקים גדולים, חברות ביטוח, חברות היי-טק, תאגידים תעשייתיים, וכן משרדי עורכי-דין ורואי-חשבון מהמובילים בישראל, וכמובן אלפי משקי-בית. בשנת 2012 נכנסה החברה לפעילות בתחום ההתחדשות העירונית, שאותה מוביל אמיר לוטן, בנו של שאולי לוטן. אמיר לוטן, בוגר מדעי המחשב, מפתח, מוביל ומלווה את כל עסקאות ההתחדשות העירונית מרגע הייזום הראשוני, דרך התכנון, הארגון, וכלה בניהול של כל פרויקט ופרויקט. מחלקת ההתחדשות עירונית של קבוצת השנים לאחת מהמובילות ומהיציבות ביותר בתחום התמ"א 38- והפינוי-בינוי. המחלקה מתמחה בייזום, בקידום ובהקמת פרויקטים בתחום, על כל טווח האפשרויות הרחב ביותר, והיא מהווה זרוע חזקה, יציבה ומתפתחת בקבוצת לוינשטין, המחזיקה בה בבעלות מלאה.                                                                                                             באילו פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית אתם מתמחים?
אמיר לוטן: ”אנו מתמחים בקידום פרויקטים מסוג פינוי-בינוי ותמ"א-38 תיקון 2 (הריסה ובנייה מחדש), תוך מיצוי זכויות הבנייה הקיימות, לרבות כל הזכויות התקפות בה. אנו מציעים מימוש תוכנית הכוללת בדיקות ספציפיות לכל בניין באופן פרטני, תכנון הנדסי
ואדריכלי מוקפד; קידום, הגשה והשגת היתרי בנייה בלוח-הזמנים הקצר ביותר. כמו כן,
מטפלים בביצוע הריסה ובנייה מחדש על-פי תוכנית ותקנים עדכניים, העומדים ברעידות-
אדמה; והכול באיכות הגבוהה והמקצועית ביותר".

מה מאפיין את הפרויקטים שאתם אחראים עליהם?
”הריסת הבניין הקיים והבנייה החדשה נעשות על בסיס תכנון מדוקדק ובנייה מחדש, תוך הפיכתו לבניין יוקרתי חדיש ומודרני. אנו רואים בכל בניין שמטפלים בו כבניין בוטיק, יש לנו מחויבות מלאה לטיפול יעיל
ומסור לבעלי הקרקע, העברה ותשלום שכר- הדירה במשך כל תקופת הבניה לדיירים, מסירת ערבויות להבטחת הדיירים, הרחבות גדלי הדירות הנוכחיים, תוספת מרפסת והקמה במפרט טכני עשיר. אנו עושים את כל זה במימון מלא של החברה, ללא כל עלות כספית מצד הדיירים ולרווחתם".
כמה פרויקטים ביצעתם עד כה?
”במלאי הנוכחי יש לנו פרויקטים רבים של הריסה ובינוי, ממתחמים גדולים עם מספר רב של בניינים, כמו גם פרויקטים של בניין בודד שנהרס ונבנה מחדש ללא תלות באחרים.
”אנו מתמחים גם בפרויקטים של פינוי-בינוי, שבהם הורסים מתחם/שכונה שלמה ומקימים אותה מחדש בסטנדרט גבוה; וכל זאת תוך שיתוף מלא של הדיירים ומול גורמי העירייה השונים. נכון למועד זה, ללוינשטין התחדשות עירונית יש יותר מ 20- פרויקטים חתומים בהיקף של אלפי יחידות-דיור".
מהו ה'אני מאמין' המקצועי שלך?
”להיות שקוף מול הדיירים והספקים, לעמוד מאחורי כל מילה, להיות אנושי, נגיש, ולבנות באיכות ובמקצועיות בלתי מתפשרת. אני תמיד עומד מאחורי ההבטחות שלנו, תוך שמירה על שמה הטוב של החברה. זה ה-DNA המשפחתי שלנו, מערכים אלה גדלתי ונבניתי, ובכוונתי להמשיך את המורשת ולבנות בארץ להרבה דורות קדימה".

פרוייקטים של החברה

מתחם אדירים רמה, נווה שרת