מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

יאסו-שוחט מקבוצת הישגים 360

תומר יאסו
שותף

יעקוב שוחט
שותף

ישראל פסטרנק
שותף

"תחום ההתחדשות העירונית רווי אתגרים, במיוחד בתחומי התכנון והביצוע. אנו, ביאסו – שוחט, רואים בניסיון ובמומחיות שלנו בתחומי ניהול הפרויקטים והפיקוח עליהם את היתרון המהותי של החברה"

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
077-3399474

מביאים מומחיות בתכנון וניהול לביצוע מושלם של פרויקטים בהתחדשות עירונית

 

תחום ההתחדשות העירונית רווי אי וודאות, בעיקר בקרב בעלי הדירות בבניינים העומדים לפני פרויקט לפי תמ"א 38. יתר על כן, אותם יזמים שעזבו את השוק בשנים האחרונות אף הגדילו את מרחב אי הוודאות ויצרו חשש מהותי בקרב בעלי הדירות

בשנים האחרונות מאז פרסומה של תכנית המתאר הארצית 38 חלה תופעה מרתקת של ברירה טבעית בקרב היזמים הפעילים בתחום. האתגר העצום בתכנון פרויקטים לפי תמ”א 38 על סוגיו השונים גרם ללא מעט יזמים שנכנסו לתחום לנטוש אותו משום שלא יכלו לעמוד באתגרים שהוצבו בפניהם. הצורך במומחיות ובניסיון בתכנון הפרויקטים האלה, באיתנות הפיננסית והארגונית הדרושה וביכולת הביצועית והניהולית הביאו חברות רבות לנטוש פרויקטים ובעלי דירות המייחלים להשלים פרויקטים אלה. חברת יאסו – שוחט, מהחברות הוותיקות והמובילות בתחום התכנון, ניהול הפרויקטים ופיקוח בנייה, עסקה ב- 22 השנים מאז היווסדה בתכנון וביצוע של פרויקטים רחבי היקף, דוגמת פרויקטים בבנייה רוויה ובנייה נמוכה, פרויקטים בתחום התשתיות ופרויקטים עירוניים רחבי היקף. החברה, ששותפיה הם יעקב שוחט, תומר יאסו וישראל פסטרנק, החליטה עוד לפני שנים רבות להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית, במטרה לייצר מציאות חדשה בתחום, המעניקה מענה אמין ומקצועי לאי הוודאות השורה בשוק.

מביאים את הידע בתכנון וניהול להתחדשות עירונית

תומר יאסו, שותף מנהל ביאסו שוחט מסביר: “פרויקטים בתמ”א 38 מורכבים בעשרות מונים מפרויקטים ביזמות קלאסית. הם דורשים היכרות וניסיון מעמיקים בסוגיות תכנוניות מורכבות, בהבנה של היקפי הפרויקטים וביכולת לתכנן, לנהל ולבצע את הפרויקטים האלה באופן מושלם ותוך פרקי זמן סבירים. כבר היום פרויקטים אלה נאלצים להתמודד עם אי וודאות משמעותית בכל הנוגע לקבלת ההיתרים מהרשויות המוניציפליות, עם דרישות בעלי הדירות, עם האתגרים בתכנון ובביצוע הפרויקטים ואם כל זה לא מספיק, אז כמובן, עם סוגיות השיווק של יחידות הדיור החדשות בפרויקטים. אנחנו ביאסו – שוחט פעילים כבר 22 שנים בתחום תכנון וניהול הפרויקטים ובפיקוח בנייה. ובמשך השנים צברנו את הניסיון ואת ההבנה המעמיקה כיצד לתכנן ולבצע את הפרויקטים האלה על הצד הטוב ביותר”. בשנים האחרונות החלטנו להביא את הידע, הניסיון והמומחיות שלנו לתחום ההתחדשות העירונית משום שיש לנו את כל הנדרש על מנת לספק מענה לאתגר הגדול מכולם – תכנון וניהול הפרויקטים. יתר על כן, אנו נהנים מיתרון מהותי נוסף בתחום: יש לנו את כל היכולות הארגוניות, אנשי המקצוע והביצוע הטובים ביותר. כך שפרויקט בהתחדשות עירונית מתחיל ומגיע לנקודת הסיום אצלנו בבית”.

הלקוחות מרוויחים מהמקצוענות והניסיון

כאמור, תחום ההתחדשות העירונית רווי אי וודאות, בעיקר בקרב בעלי הדירות בבניינים העומדים לפני פרויקט לפי תמ”א 38 .יתר על כן, אותם יזמים שעזבו את השוק בשנים האחרונות אף הגדילו את מרחב אי הוודאות ויצרו חשש מהותי בקרב בעלי הדירות בכל הנוגע לסיכויי ההשלמה של הפרויקטים האלה. ישראל פסטרנק – שותף ביאסו שוחט אומר בהקשר זה: “היכולת המוכחת שלנו להביא פרויקטים לקו הגמר, מורכבים וסבוכים ככל שיהיו, הם המפתח שלנו להקניית ראש שקט לבעלי הדירות. יתר על כן, מכיוון שיש לנו את היכולת המלאה והמוכחת לתכנן ולבצע פרויקטים בהתחדשות עירונית בבית, באמצעות אנשי הצוות המועסקים על ידי החברה, מבטיחה כתובת אחת וראש שקט ללקוחותינו. אנו מבינים שצמצום אי הוודאות, מתן מענה מהיר, מדויק ואמין וכמובן ניהול של תהליך באופן מקצועי ושקוף היא המענה הטוב ביותר לאי הוודאות בשוק.

התחדשות עירונית - ציונות מודל 2020

אז למה להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית, שמוכיח את עצמו כמאתגר? יעקב שוחט עונה: “אנחנו רואים בתחום ההתחדשות העירונית את האתגר הציוני הבא. הערים בישראל, במיוחד באזורי הביקוש זקוקים יותר מאי פעם להזרקת דם חדש במרכזי הערים ובשכונות הוותיקות. התחדשות עירונית היא לא רק פרויקט חדש, היא תחיה מחדש של בתי הספר, הגנים והגינות בשכונות הוותיקות. הפרויקטים החדשים מביאים כמעט בכל המקרים אוכלוסייה צעירה וחזקה לשכונות שהתבלו בשנים האחרונות ויותר מכך, הם מחייבים את הרשויות המקומיות ואת המדינה לפעול ביתר שאת לשיקום ושדרוג תשתיות קיימות ולמתיחת פנים של רשות הרבים. המחויבות שלנו לדור הבא לא כוללת רק הקמת שכונות חדשות ונוצצות אלא גם תחיה מחדש של השכונות הוותיקות ויישור קו עם השכונות החדשות. נכון להיום אין דרך טובה יותר להגשים את המשימה החשובה הזאת, מלבד התחדשות עירונית”.