מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

החברה להתחדשות עירונית

החברה להתחדשות עירונית מובילה את פרויקט TLV NEXT בציר לה גווארדיה בתל אביב. "יזמים רבים היו מעוניינים לבצע פינוי- בינוי באזור ולשמחתנו קיבלנו את אישור העירייה", אומרים בחברה. "אנחנו מאמינים שזה בזכות הפרספקטיבה שהצגנו - להפוך את האיזור לאטרקטיבי למגורים ואת השדרה לציר מרכזי המשלב מגורים עם מסחר ובילוי"

לוי קושניר
יו"ר דירקטוריון

דן שפירא
דירקטור

טל גולדשטיין
מנכ"ל משותף

עמי כחלון
מנכ"ל משותף

פרוייקטי פינוי בינוי

  • סה"כ דירות אחרי 1729
  • סה"כ דירות לפני 471
  • מתחמים בשלבים מתקדמים 6

מדורג בערים
חברה מובילה בפינוי בינוי

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
073-796-2606

"התחדשות עירונית היא הרבה מעבר לעסקת נדל"ן"

בשנת 2009 ,כאשר הבינו עמי כחלון  וטל גולשטיין שהרוח נושבת לכיוון התחדשות עירונית, ייסדו את החברה להתחדשות עירונית המובילה כיום בייזום, תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים של פינוי- בינוי, ומתמקדת בפרויקטים בקנה מידה גדול של עשרות ומאות דירות לפרויקט. בחברה להתחדשות עירונית התקבלה החלטה אסטרטגית שלא לעסוק בפרויקטים של תמ"א 38 הכוללים פינוי-בינוי של בניינים בודדים. "יש לנו צוות מנצח, ורצינו לנצל את היכולות שלנו לבניית מתחמים גדולים של מאות דירות", מדגישים כחלון וגולדשטיין, מנכ"לים משותפים ושותפים בחברה. בראש החברה עומדים, מלבד כחלון וגולדשטיין, גם לוי קושניר ודני שפירא, והארבעה יוצרים תמהיל ביצועי, עסקי וניהולי רב-ממדי. "החברה שלנו מבוססת על אנשי מפתח בעולמות הנדל"ן והעסקים, בעלי עשרות שנות ניסיון בייזום, הובלה והקמה של פרויקטים גדולים ומורכבים בארץ ובעולם. איחוד הכוחות בינינו הוא סוד ההצלחה", הם אומרים. כיום, אחרי שהחברה להתחדשות עירונית נבחרה להוביל לא מעט מהלכים משמעותיים של פינוי-בינוי, היא נחשבת למעצמה בתחום, ובאמתחתה יותר מ-30 פרויקטים של פינוי- בינוי ותמ"א 2/38 ואלפי יחידות דיור המצויות בהליכי אישור (חלקן לקראת ביצוע) בתל אביב, בת ים, רמת גן, אזור, הרצליה, רעננה, בית שמש ועוד.

בשלוש השנים הקרובות צפויה החברה לבנות מדי שנה 1,000 יחידות דיור לפחות, בהיקף עסקאות כולל של מיליארדי שקלים. "התחדשות עירונית היא הרבה מעבר לעסקת נדל"ן", מדגישים כחלון וגולדשטיין. "מדובר בפרויקטים מורכבים, שדורשים היכרות מעמיקה והבנה רחבה במגוון נושאים וכרוכים בליווי שוטף של מיטב המומחים בתחומים הקשורים לפרויקט. הצוות בחברה שלנו מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הנדל"ן והבנייה בישראל. צברנו ניסיון רב בייזום ובבנייה של פרויקטים בקנה מידה גדול, גם בארץ וגם בחו"ל. אנחנו מתמצאים לעומק בחוקי הרישוי, מנוסים בעבודה מול משרדי ממשלה, רשויות וועדות בנייה מקומיות ואזוריות, ויודעים להפיק מהידע הזה את המיטב". כחלון וגולדשטיין סבורים, שאחד הדברים שמבדילים את החברה מחברות יזמיות אחרות, מלבד הניסיון העשיר בתחום, הוא ההתייחסות האישית לדיירים. "הדיירים הם המרכז. היזמים מרוויחים כסף מהדיירים ולכן הדיירים הם אלה שבוחרים את היזם, לא עורך הדין. אנחנו מתמקדים בדיירים ככוח המניע של הפרויקט מכיוון שהקרקע שלהם היא הדבר שהופך את הפרויקט לכלכלי ולכדאי. התפיסה שלנו היא 'לב שומע'. לדיירים יש מספרי הטלפון הפרטיים שלנו, ומבחינתנו הם עומדים לפני כולם. לכל אחד מהם יש סיפור וחששות משלו, בין אם אלה אנשים מבוגרים שחוששים מהעתיד או זוגות צעירים שרוצים להכות שורש במקום כלשהו וצריכים כל עזרה אפשרית.

אין לנו דיירים סרבנים כי אנחנו יודעים מי עומד מולנו וערוכים לפתור בעיות. הקשר עם הדיירים נשמר לאורך כל התהליך ומתנהל בשקיפות מלאה. אנחנו משתפים אותם בהתקדמות הפרויקט וחותרים להעניק לכל דייר ליווי אישי הנותן מענה לצרכיו הייחודיים". הקשר עם הרשויות, מבהירים כחלון וגולדשטיין, קריטי לא פחות ממערכת היחסים עם הדיירים. כדוגמה לכך הוא מציג את פרויקט TLV NEXT שמובילה החברה בציר לה גווארדיה בתל אביב. "זה אזור ביקוש שיזמים רבים היו מעוניינים לבצע בו פינוי-בינוי. אנחנו הצגנו לעירייה פרספקטיבה שלמה – להפוך את האזור לסביבת מגורים אטרקטיבית ולשדרה המשלבת מסחר ובילוי, תוך שמירה על המרקם ההיסטורי של השכונה". פרויקט זה של החברה להתחדשות עירונית מתבצע בשיתוף קבוצת ב.ס.ר, שאמונה על שיווק הפרויקט ועל הפיקוח ההנדסי לאורכו. "לעיריית תל אביב היה אינטרס מובהק לקדם את פרויקט TLV NEXT ,שכן מדובר בפרויקט פורץ דרך וראשוני בשכונה שהעירייה סימנה כמיועדת להתחדשות עירונית", מסבירים כחלון וגולדשטיין. "מחלקת ההנדסה של העירייה נתנה רוח גבית והעירייה תמכה, וזה בא לידי ביטוי, בין היתר, בפרקי זמן קצרים יותר עד למתן האישורים ובתמיכה מלאה של כל הגורמים". המנכ"לים מאמינים, שהתחדשות עירונית היא הבשורה של מדינת ישראל. "אין כיום אופציה אחרת לבנות באזור מרכז הארץ. יש מחסור אמיתי ביחידות דיור, ואנחנו חושבים שזה רק עניין של זמן עד שהממשלה תעודד תנופה אפילו גדולה יותר של פינוי-בינוי במתחמים גדולים בערים ברחבי הארץ, שישמשו פתרון למצוקת הדיור הנוכחית".

פרוייקטים של החברה

פרויקט NEXT TLV, שדרות לה גווארדיה, תל אביב

פרויקט חנה סנש, בת ים

פרויקט NEXT הרא"ה, רמת גן

פרויקט NEXT TLV, תל אביב

פרויקט יד לבנים, תל אביב

פרויקט בן גוריון, גבעת שמואל