מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

קבוצת יושפה יקר

"במקומות שבהם אפשר לבצע זאת, הפתרון של הריסה ובנייה בהחלט עדיף על פתרון של חיזוק ותוספת. זאת, בהתייחס להיבט ההנדסי והרבה יותר מכך, בהיבט של איכות החיים של הדיירים. המשמעות של הקמת בניין חדש, עם דירות חדשות שמתוכננות נכון מהבסיס, חניות נוחות, מעלית מרווחת ומערכות חדישות, היא מכרעת."

שרון יושפה
שותף מנכ"ל

אורן יושפה
שותף, מנהל ייזום ופיתוח

גבי יקר
שותף, מנהל ביצוע

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 2
  • בביצוע 4
  • בתהליך 6
  • סה"כ פרוייקטים 12

מדורג בערים
חולון

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
09-8807676

"במקומות שאפשר - פתרון הריסה ובנייה עדיף על חיזוק ותוספת"

יושפה יקר, היא חברת בוטיק יזמית ואחת החברות המובילות בזירת ההתחדשות העירונית. יתרונותיה של החברה בוותק ובניסיון שלה, במקצועיות הבלתי מתפשרת ובשימת הדגש על הלקוח, צרכיו ועל איכות החיים שלו. החברה אחראית לפרויקטים ייחודיים בהרצליה, בתל- אביב, בחולון, בר"ג וברמת השרון. לדברי שרון יושפה, שותף ומנכ"ל יושפה יקר, “שלושה דברים עיקריים מייחדים את פעילות החברה: השליטה המלאה של החברה בכל אחד מההיבטים הנוגעים לפרויקטים שלה - תכנון, מימון, ביצוע, שירות. בעלי התפקידים בחברה, אשר מביאים עימם ניסיון רב בכל אחד מהתחומים ומשלימים תמונה של שליטה מלאה בכל תהליך הפרויקט, מאיתורו ולידתו, דרך תכנון וביצוע קפדניים ובלתי מתפשרים ועד למסירת הדירות החדשות לבעלים ומתן השירות לתקופת הבדק. השותפים-המנהלים בחברה מנהלים את הפרויקטים באופן ישיר, ומעורבים מאוד בכל אחד משלבי הפרויקט. “הייחוד השני הוא, שעל אף שהחברה גדלה והתפתחה בשנים האחרונות, אנו שומרים על אופי משפחתי ובלתי אמצעי בכל האספקטים של התנהלות החברה. הדיירים והספקים יכולים לפנות באופן ישיר וחופשי לפי הצורך עם מנהלי החברה. הקשר הישיר של המנהלים עם השטח והלקוחות הוא אקוטי להצלחה בתחום ההתחדשות העירונית. “הייחוד השלישי מתבטא בכך שהחברה שמה דגש עיקרי על החוויה של הדיירים בתהליך הפרויקט. לקנות בית או לבצע עסקת תמ"א-38 ,זאת החלטה משמעותית לכל אחד. השאלות הן רבות, וצריך לקבל החלטות נבונות. אנו מלווים את הדייר באופן ישיר ואישי בכל צעד וקבלת החלטה, מהפגישה הראשונה, דרך משך כל הפרויקט, ולאחריו. תכנון עם המון מחשבה, ואיכות בנייה שאינה מתפשרת הם אבני-יסוד בעניין זה".

בראיית מקרו, מהי תפיסתך לגבי תחום ההתחדשות העירונית בישראל?                 יושפה: “להתחדשות העירונית בישראל יש עוד פוטנציאל רב. המחסום הגדול ביותר כרגע הוא בעולם הרישוי. אי-הוודאות התכנונית, הביורוקרטיה, הסחבת והעיכובים עד לקבלת האישורים, הם המעכבים הגדולים ביותר היום. מבחינת הדיירים, השוק כיום כבר הרבה יותר בשל, וככל שמסתיימים בהצלחה פרויקטים נוספים במרכזי הערים, הפחדים והחששות מצטמצמים. ההתפתחות של התחום והנכונות של חברות איכותיות לפעול בו, תלויות רבות בהתנהלות של העיריות, בוודאות התכנונית ובזמני תהליך הרישוי".

איזה פתרון הוא עדיף - הריסה ובנייה או חיזוק מבנים?            “במקומות שבהם אפשר לבצע זאת, הפתרון של הריסה ובנייה בהחלט עדיף על פתרון של חיזוק ותוספת. זאת, בהתייחס להיבט ההנדסי והרבה יותר מכך, בהיבט של איכות החיים של הדיירים. המשמעות של הקמת בניין חדש, עם דירות חדשות שמתוכננות נכון מהבסיס, חניות נוחות, מעליות מרווחות ומערכות חדישות, היא מכרעת. זאת, לעומת תוספת של מטרים ספורים לדירה והרבה אילוצי תכנון הגורעים מאיכות השטחים הציבוריים בפרוייקטים של חיזוק ותוספת. “החולשה של פתרון ההריסה ובנייה בשנתיים האחרונות ברשויות מקומיות רבות, ובעיקר בתל- אביב, היא אי-הוודאות התכנונית, והעיכוב הרב באישורי התוכניות שיאפשרו להוציא מכוחם היתרי בנייה. אישורי תוכניות רובע 3 ורובע 4 מעכבים כמות גדולה מאוד של פרויקטים, שכבר השלימו את כל הדרישות, והם רק ממתינים לאישור התוכנית, כדי לקבל את היתר הבנייה. המצב הזה פוגע מאוד הן בדיירים והן ביזמים". בתל-אביב

פרויקטים של קבוצת יושפה יקר בתל-אביב

סמאטס 13, תל-אביב פרויקט הריסה ובנייה חדשה.                              7 דיירים קיימים; 16 דירות חדשות.                                                סטטוס: התקבלו כל האישורים לצורך קבלת היתר בנייה, עם אישור תוכנית רובע 4.

שלמה המלך 26, תל-אביב פרויקט הריסה ובנייה חדשה.                     6 דיירים קיימים; 11 דירות חדשות.                                                סטטוס: הסתיים פרסום ההתנגדויות. שיבוץ לדיון בוועדה.

רב צעיר 16-14, תל-אביב פרויקט הריסה ובנייה חדשה.                     22 דיירים קיימים; 37 דירות חדשות.                                            סטטוס: הגשה לעירייה.

פרוייקטים של החברה

שלמה המלך 26, תל אביב

סמאטס 13, תל אביב