מצא חברה מובילה בפינוי בינוי או תמ"א 38
על סמך דירוג אוביקטיבי

צוק איתן בע"מ

"תמ"א 38 הינה שותפות של בעלי הדירות עם החברה, אשרחוברים יחד ליצירת פרויקט", כך טוענים בעלי החברה היזמית צוק איתן בע"מ מהחברות היזמיות הראשונות בתחום התמ"א בישראל, וברוח זאת הם ניגשים לכל פרויקט ברגישות וסבלנות

פעילות ארצית

  • מאוכלסים 3
  • בביצוע 3
  • בתהליך 2
  • סה"כ פרוייקטים 8

מדורג בערים
רעננה

צרו קשר
מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
09-9508587

"הדיירים צריכים תמיד לזכור שעסקת תמ"א 38 היא עסקה מורכבת ולכן חשוב להתקדם עם חברה בעלת ניסיון ספציפי בתחום"

"חלק משמעותי ומכריע ביזמות תמ"א 38, מעבר לביצוע הפרויקט, הוא היכולת לתקשר עם דיירים רבים בעלי דעות שונות, ולהצליח לאגד את כולם יחד לחתימה על הסכם", אומר דין זהר, שותף בחברת צוק איתן, מהחברות היזמיות הראשונות בתחום התמ"א בישראל. "חשוב לזכור שהדיירים חייבים להיות מגובשים, לאחר שקיבלו מענה לכל השאלות הרבות שעולות במהלך המו"מ על מנת שיהיו בשלים להתקדם. אנחנו אמנם באים ממקום של יזמות וביצוע, אבל הערך מוסף שאנו מביאים אתנו הוא הרגישות והסבלנות שלנו מול הדיירים, מה שמביא אותם להתאגד ולחתום בלב שלם על ביצוע הפרויקט".
צוק איתן מבצעת פרויקטים של חיזוק ותוספת קומותופרויקטים של תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) בגוש דן ואזור השרון, ולדברי זהר, המוטו של החברה, על כל עובדיה ומנהליה, הוא 'אנשים שמבינים אנשים', ומכאן מגיעה ההצלחה בפרויקטים המורכבים הללו. "עם השנים למדנו שהרבה מהנקודות שהדיירים מעלים הן נכונות. לכן, אנחנו יושבים עם הדיירים ויחד מוצאים פתרונות לבעיות שהם מעלים וברוב המקרים מגיעים להסכמות של מאה אחוז מקרב הדיירים".
כיצד אתם בוחרים את הפרויקטים שלכם?
"אנחנו בוחרים את הפרויקטים שלנו בקפידה, וללא ספק ניתן לומר שאנחנו פועלים ע"פ איכות ולא כמות. ראשית, אנו בודקים האם הפרויקט כלכלי ועומד בקריטריונים של מדיניות העירייה. שנית, אנחנו נפגשים עם הדיירים ומוודאים שיש בשלות להתקדם להסכם. בנוסף, אנו נותנים תשומת לב פרטנית לכל הדיירים עד הרזולוציה שבה אנחנו מכירים את כולם ברמה אישית, כל אחד ודרישותיו, ומחפשים את הפתרונות שיאפשרו לממש את הפרויקט ולהפוך את החלום למציאות".
לכל מי שלא יכול להתעלם מהשם "צוק איתן", מסבי רדין כי "השם הזה נבחר על ידנו שנים רבות לפני המבצע הצבאי 'צוק איתן'".
אז מהי משמעות השם?
"צוק איתן, משמעותו סלע חזק ויציב. כחברה שעוסקת בתחום התמ"א 38, שלפני הכול באה לתת מענה לחיזוק מבנים מפני רעידות אדמה, השם מאוד מתאים לפעילותנו ולחזון שלנו".

"העסקה נמדדת במבחן התוצאה ולא במצגת יפה"


מה אתה חושב על הבירוקרטיה עמה נאלצים להתמודד היזמים בישראל?
"יש פערים גדולים בין הזמן שלוקח בפועל להוציא היתרלתמ"א 38, אל מול ההכרזות של העיריות להתחייבות על מספר חודשים בלבד לקבלת היתר. לאור כך, ישנה חשיבות גדולה לניסיון ולעבודה עם אדריכלים, מהנדסי בניין ויועצי תכנון שמכירים את הדרישות הרלבנטיות בכל עיר, דבר שעוזר למקסם ולקצר את משך קבלת ההיתר".
מה עצתך לדיירי בניין שמתלבטים בין כמה יזמי תמ"א 38?
"הדבר החשוב ביותר עבור הדיירים בבחירת החברה, הינו האמינות של החברה שעומדת מולם. הדיירים צריכים תמיד לזכור שעסקת תמ"א 38 היא עסקה מורכבת שנמשכת מספר שנים ונמדדת במבחן התוצאה. לכן חשוב להתקדם עם חברה בעלת ניסיון ספציפי בתחום התמ"א 38, והרגשה נוחה עם האנשים שאיתם אתם עומדים לחתום - הן בפן המקצועי והן בפן האישי כמי שילווה אתכם לאורך כל תקופת הפרויקט".
מהו החזון שלכם?
"להמשיך להוביל פרויקטים איכותיים במסגרת התחדשות עירונית ולהמשיך ליצור שותפויות מוצלחות עם בניינים ודיירים חדשים״.

הכתבה נערכה בשיתוף החברה 

פרוייקטים של החברה

גולומב 8 רמת השרון

המעלות 10 רעננה

רוקח 48-50 רמת גן

לאה 18 תל אביב

גורדון 19 תל אביב